Хочеш миру, готуйся до війни© Інгулець погрожує судом клубам Першої Ліги

Інгулець готовий йти до кінця, аби дограти сезон.

Футбольний клуб Інгулець на своєму офіційному сайті опублікував заяву, в якій попередив, що готовий навіть звернутися до Спортивного суду у Лозанні (CAS), якщо засідання ради Ліги ПФЛ прийме рішення не догравати Першу Лігу.

Оскільки, якщо сезон буде достроково завершено, то перші три команди Рух, Волинь та Минай, згідно поточних результатів, відправляться у Прем’єр-Лігу. Водночас Минай, який перебуває на третьому місці має таку ж саму кількість очків, як і Інгулець – 37. А залишилося ще дограти 11 турів.

Скрін ПФЛ
Футбольний клуб Інгулець послідовно відстоює позицію: догравання чемпіонату – це єдиний справедливий спосіб визначення переможця та призерів поточного сезону 2019/20 рр. Всеукраїнських змагань з футболу серед клубів Професіональної футбольної ліги України.

Хто більш гідний виходу в еліту: Рух, Волинь, Інгулець? А може Минай, Оболонь, Агробізнес, Металіст 1925 або Авангард? Відповідь на це запитання має дати гра. Тільки в цьому випадку буде доречно говорити про дотримання спортивного принципу, який для нашого клубу є основоположним.

Хочеш миру, готуйся до війни. Дотримуєшся плану А, завжди тримай в думці і план Б. Ми не маємо ілюзій щодо того, що світ ідеальний і не знайдуться бажаючі скористатися ситуацією, неординарною у всіх сенсах. Передбачаючи і такий розвиток подій, не виключаємо варіант пошуку справедливості в вищих профільних інстанціях, включаючи Спортивний суд у Лозанні.

Ми глибоко переконані, що Директорат ПФЛ робить все від себе залежне, щоб не порушити крихкий баланс і довести цей однозначно складний, виснажливий сезон до логічного завершення згідно з раніше затвердженими, нехай і зміщеними в термінах, графіком і календарем.

Нагадаємо, що раніше це питання підіймав Ігор Циганик у ефері програми Циганик LIVE.

Читайте також: Ексзірка Шахтаря зробив неоднозначну заяву щодо свого майбутнього. Що очікує на гравця? та Барселона придбає найкращого таланта року? Каталонці вражені грою футболіста

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також