Домашня сторінка Актуально Хочеш зіграти українським футболістом у FIFA? Володар Золотого М’яча готовий

Хочеш зіграти українським футболістом у FIFA? Володар Золотого М’яча готовий

36 читачів онлайн
0
388

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко познайомився зі своєю новою комп’ютерною моделлю і вона йому сподобалася.

Шевченко долучився до команди зірок у популярній грі. Відтепер українець став частиною Збірної Світу. Легендарний гравець і успішний тренер так прокоментував подію у своєму Instagram:

Чудово отримати значок у Збірній Світу. Приєднуйтеся і грайте з нами у FIFA зараз. Прекрасно бути частиною такої гарної ініціативи разом з UNICEF

Незабаром ця команда зірок зіграє і в реальному житті. Організація Soccer Aid планувала провести захід для UNICEF (Дитячий фонд ООН) ​​6 червня. Проте у зв’язу з пандемією коронавірусу запланований матч зірок у встановлений день не відбувся. Компанія все ж зобов’язується організувати благодійний поєдинок пізніше цього року. Зібрані кошти від проданих квитків підуть на допомогу дітям, якими опікується UNICEF. Наразі узгоджують кілька варіантів дат. Незмінними є учасники – збірна Англії проти Збірної Світу. Гра відбудеться на Олд Траффорді в Манчестері.

Читайте також: Шейхи платять. Ньюкасл витратить 135 млн. євро на одного з найкращих бомбардирів Європи

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

ПФЛ прийняла рішення по матчу Рух – Металург Запоріжжя

Довго в Професійній футбольній лізі не думали і повідомили своє рішення на лист Металурга …