Домашня сторінка Актуально Хочу бачити, що ми гладіатори© Неймовірна мотивація від капітана угорців. ВІДЕО

6 читачів онлайн
0
1,407

Угорці мають надзвичайний командний дух

Збірна Угорщини залишила розіграш Євро-2020 після нічиєї зі збірною Німеччини (2:2). Команда Марко Россі двічі виходила вперед. Сенсаційна перемога угорців вивела би їх до 1/8 фіналу і залишила б за бортом турніру збірну Німеччини.

І лише гол Леона Горетцки на 84-й хвилині викинула угорців із турніру. Збірна Угорщини зуміла показати доволі непоганий результат – набрати два очки в “групі смерті” з Францією, Німеччиною та Португалією.

Після героїчного виступу актуальним став відрізок з документального серіалу про угорську збірну, про те, як вони виходили на Євро-2020. Найцікавіший момент – звернення капітана Адама Салаї до своїх партнерів перед вирішальним матчем плей-оф проти Ісландії (2:1), який відбувся в листопаді минулого року.

Ми хотіли потрапити сюди, і ось ми тут. Сьогодні наш вирішальний матч. Через коронавірус люди втрачають роботу. Через коронавірус людям платять менше. А ми за 90 або 120 хвилин можемо змінити цей рік.

Це не повинно тиснути на вас. Це можливість і радість, що на 120 хвилин у кожного є робота, якою ми можемо змінити цей рік! Увесь рік! 14 мільйонів угорців будуть дивитися цей матч по телевізору. І ми можемо це зробити.

Як ми це зробимо? Сьогодні не буде нікого, хто втомився. Нікого, хто програє єдиноборства. Нікого, хто впаде на землю. Сьогодні я просто хочу побачити, що ми гладіатори!

Що б не трапилося – втоми немає! І ті, хто залишиться на лаві для запасних, теж вирішують результат матчу! Вперед, УГОРЩИНА!

Нагадаємо, збірна України зуміла застрибнути в останній вагон до плей-оф Євро-2020. Завдяки потрібним результатам в останньому турі в групах B (Бельгія, Данія, Фінляндія, Росія) та E (Швеція, Іспанія, Словаччина, Польща), команда Андрія Шевченка отримала путівку до 1/8 фіналу та зіграє проти збірно Швеції. Матч відбудеться 29 червня, у вівторок, о 22:00 в Глазго.