Хочуть вразити Луческу. Один легіонер Динамо забиває, а інший провалюється. ВІДЕО

У контрольному поєдинку Динамо U-21 перемогло вдома Колос U-21.

В першому таймі непогано себе показав Беніто, якого київський клуб підписав узимку. Саме нігереєць став автором першого гола в цьому матчі. Беніто на техніці обіграв захисника, увійшов до штрафного майданчика і віддав на Каргбо. Оборонець ковалівців зміг випередити нападника киян і вибити м’яч, але, на жаль для гостей, просто під удар Беніто, який з лінії воротарської зони розстріляв голкіпера Колоса – 1:0.

На останній хвилині першого тайму Динамо подвоїло свою перевагу. Беніто технічно віддав на правий фланг на Скорка, який прострілив до штрафного майданчика. Каргбо п’ятою по м’ячу не влучив, і той дістався до Надольського. Півзахисник киян другим дотиком пробив у кут воріт – 2:0.

І якщо Беніто показав доволі непогану гру, то Каргбо цей матч відверто провалив. Бельгієць нічого не зумів продемонструвати у першому таймі: він програвав боротьбу захисникам ковалівців і показував далеко не найкращу техніку з м’ячем. У перерві Беніто і Каргбо замінили.

Динамо забило втретє вже наприкінці зустрічі. Сухорочко в штрафному майданчику скинув на Надольського, який підробив собі під ліву ногу і пробив з-під захисника – 3:0.