Головна сенсація чемпіонату світу! Саудівська Аравія перемагає Аргентину. ВІДЕО

Неймовірний поєдинок фаворита чемпіонату світу.

Казка Аргентини на чемпіонаті світу в Катарі мала стартувати розгромом аутсайдера групи С Саудівську Аравію, але не так сталося, як гадалося.

Номінальні господарі вже на 8 хвилині заробили право на пробиття одинадцятиметрового удару. Паредеса у власному штрафному майданчику завалив Абдулхамід. Пенальті впевнено реалізував Мессі – 1:0.

До перерви фаворити забили ще три м'ячі, але жоден з них арбітр (скориставшись допомогою відеоасистента) не зарахував.

Здавалося, що свою феєрію біля воріт суперника Аргентина продовжить після перерви. Проте саудівці ще в першому таймі показали, що не збираютсья відсиджуватися в захисті.

Свій атакувальний потенціал Саудівська Аравія результативно продемонструвала після поновлення гри.

На 48 хвилині номінальні гості скористалися обрізкою Мессі, розігнали контратаку, яку влучним ударом у дальній кут воріт Мартінеса завершив Аль-Шехрі – 1:1!

Шоковані аргентинці не встигли оговтатися від першого гола гостей, а Саудівська Аравія завдала ще одного болючого удару. На 54 хвилині Аль-Давсарі підхопив м'яч у штрафному майданчику господарів і класним обвідним ударом поцілив у дальній верхній кут воріт Аргентини – 2:1!

Міг зрівняти рахунок Тальяфіко. Захисник Ліона з близької відстані пробивав у кут воріт гостей, але голкіпер саудівців Аль-Овейс продемонстрував реакцію, врятувавши свою команду.

Голова сенсація чемпіонату світу! Саудівська Аравія перемагає АргентинуPhoto by Getty Images

У компенсований до другого тайму час Ді Марія пробивав по порожніх воротах (Отаменді врізався в Аль-Овейса). На шляху м'яча став захисник гостей Аль-Амрі.

Саудівська Аравія вистояла і подарувала футбольному світу найбільшу сенсацію останніх років.