Голи на будь-який смак. Київське Динамо розпочало серію спарингів на зборах у Туреччині. ВІДЕО

Київське Динамо розпочало контрольні матчі на зборах у Туреччині. Першим суперником команди Мірчі Луческу став віденський Рапід. Бойко і Бущан заліковують травми, тож місце у воротах зайняв Нещерет.

Вже на 5-тій хвилині Гармаш мав чудовий шанс забити після класного прориву лівим флангом атаки, але хавбек не влучив у ворота з-за меж штрафного майданчика. А розпочалося все з ефектного відбору Сидорчука в центрі захисту.

Згодом віденці провели випад і на 12 хвилині від вірного гола Динамо подвійним сейвом урятували Нещерет і Лонвейк. Але за мить м'яч таки опинився у воротах киян – його зрізав Ілля Забарний, перериваючи простріл суперника з правого флангу.

Рапід впевнено контролював хід матчу, руйнуючи найменші спроби киян склеїти гру в центрі поля. Натомість віденці атакували і чергова результативна спроба пройшла на 32-гій хвилині. Кенджора у напівпозиції не закрив свій фланг, Вівчаренко не зміг зорієнтуватися на пропуск м'яча суперником і Бургшталлер упритул розстріляв ворота Нещерета – 0:2.

Спроби від Динамо посипалися одразу після цього гола, але ні простріл Кенджори, ні пас Лонвейка на Ваната, ні навіс Вівчаренка під удар головою одразу на трьох киян успіхом не увінчалися.

Старт другого тайму вилив на голови уже цілком оновленому складу киян чергове відро холодної води. Проста заготовка Рапіда на кутовому дозволила Бургшталлеру відірватися від опіки і у торкання вгатити м'яч у ближню дев'ятку – дубль для капітана віденської команди і депресивні 0:3 для Динамо.

Дещо пожвавив гру вихід на позиції центрфорварда Назара Волошина, який миттєво отримав шанс на гол, але Рапід урятував голкіпер. Під завісу поєдинку Крістоф Кнасмюлнер прямим ударом зі штрафного довів рахунок до 0:4. Натомість скоротити відставання у такій же ситуації Олександр Андрієвський не зміг – сейв воротаря Рапіда.

0:4 – гіршого старту на зборах годі придумати. Тож роботи у тренерського штабу киян по горло.