Хороший початок! Збірна України бере три очки зі США

Збірна України U-20 стартувала на Чемпіонаті Світу, який проходить у Польщі. Перший суперник — збірна США.

Українці потрапили до групи D, у якій суперниками підопічних Петракова окрім США будуть Катар та Нігерія.

Старт першого матчу на турнірі для українців виявився важкуватим. Американці одразу взяли м’яч під свій контроль. Варто відзначити дуже швидкі фланги у суперників українців. Лівий вінгер Мендес одразу показав Коноплі, що його треба ретельніше опікати. Футболіст США дуже ефектно накрутив нашого захисника на фланзі, але на його різкий простріл ніхто із партнерів не вийшов.

Той же Мендес непогано пробивав зі штрафного метрів з 28-ми під поперечку, але Лунін впевнено перевів м’яч на кутовий.

Українці погано чіплялися за м’яч у центрі поля, тому вихід з оборони в атаку через короткий та середній пас майже не працював. Доводилося залучати довгі передачі та намагатися вибігати у контратаки. На вістрі чіплявся Супряга.

Акцент на довгі передачі приніс свій результат на 25-й хвилині. Цитаїшвілі у центрі поля звільнився від пресингу та дуже грамотно закинув м’яч у штрафний майданчик. І як же класно там зіграв Булеца! Поставив корпус захиснику, дочекався відскоку м’яча від газону і першим же дотиком, не дивлячись на воротаря, відправив м’яч у ворота — 1:0.

💙💛День матчу з США! Поговоримо про наших бомбардирів! Дуже чекаємо голів від Сергія Булеци («Динамо» Київ) 🔸Дата народження: 16 лютого 1999 р 🔸Рідне місто: Ужгород 🔸Центральний півзахисник «Динамо» минулої осені змусив говорити про себе всю футбольну Україну, коли у Юнацькій лізі УЄФА забивав «Андерлехту» та «Ювентусу». 🔸Булеца вже потрапляв до заявки «Динамо» на матчі Української Прем’єр ліги, і до дебюту за першу команду киян залишається зовсім трохи. 🔸Сергій гравець креативний і його головна задача – починати атаки. #МиЗбірна #U20WC

A post shared by UAF/УАФ (@ffukraine) on May 24, 2019 at 1:32am PDT

Та американці за 7 хвилин відігралися. На 32-й хвилині футболісти США швидко розвернули атаку на лівий фланг, звідки і прострілив Тімоті Веа (той самий син легендарного Джорджа Веа). Конопля прострілу не завадив, а Попов дещо втратив позицію у центрі оборони. З цієї зони і забив Серваніа. Відстань до воріт була дуже маленькою, тому Лунін просто не міг врятувати — 1:1.

На останніх хвилинах першого тайму Мендес знову продемонстрував свою чарівну ліву. Цього разу, стріляючи вже метрів з 30-ти у лівий нижній кут воріт. Удар був потужним, але Лунін зміг врятувати, перевівши м’яч на кутовий.

У другому таймі команди одразу синхронно обмінялися класними ударами здалеку. Спочатку Цитаїшвілі у центрі на замасі прибрав захисника і пробив з-за меж штрафного. Воротар американців Скотт лише проводжав очима м’яч, який влучив у поперечку.

Хто, як не Мендес намагався відповісти ударом на удар. Півзахисник пробивав з такої ж відстані, що й Цитаїшвілі, намагаючись закрутити м’яч у ліву дев’ятку. Лунін знову зіграв неперевершено, потягнувши удар.

Другий гол українцям приніс Попов на 51-й хвилині. Булеца подав з кутового, а наш центральний захисник перевисів суперників у повітрі та чітко переправив м’яч у лівий кут воріт Скотта — 2:1. Денис дуже емоційно відреагував на свій гол.

Українці добре виглядали у пресингу біля чужих воріт, змушуючи суперників помилятися при передачах. А ось коли пресинг абсолютно вимикався, то у американці відчували себе впевненіше і на чужій половині поля.

Дуже непоганою виглядала зв’язка лівого флангу Корнієнко-Булеца. Вони добре розумілися на своїй бровці та включали комбінації біля чужого штрафного майданчика.

Ще один хороший момент мав Мендес — майже стовідсотковий! Цього разу, півзахисник США замикав простріл з лівого флангу і влучив у стійку.

Останні хвилини поєдинку були дуже нервовими для українців. Наші хлопці відчутно підсіли та практично забули про контратакувальну гру. Захищався на своїй половині навіть Супряга.

Але саме Владислав наніс останній удар у цьому матчі, пробивши головою із воротарського майданчика. Голкіпер не без проблем впорався.

Українці таки відбилися і здобули важливу перемогу у цьому поєдинку.