Хорватія розтрощила Аргентину

Шокований Сампаолі і розгублений Мессі. Аргентину вважали фаворитом Чемпіонату світу. А команда грає внічию з Ісландією у першому турі. А в наступному матчі не знає, що робити з хорватами.

Увага! Аргентина не завдала жодного удару у площину воріт картатих у першому таймі. Команда Сампаолі лише двічі пробила у бік воріт. Був момент у Переса. Йому залишалося лише влучити у напівпорожні ворота. Але промах змусив Марадону на трибуні страждати від болю.

У Хорватії за перший тайм можна згадати два класні моменти. Вже на 5-й хвилині Перішич пробив повз стійку. А на 33-й Манджукич головою не влучив із 3-х метрів.

На 53-й хвилині прийшов гол. Кабальєро увімкнув Каріуса і накинув м’яч просто на Анте Ребича. Півзахисник Айнтрахта зльоту пробив під поперечку – 1:0. Красивий м’яч!

Сампаолі випустив Дібалу, Павона та Ігуаїна. Але Аргентина все одно грала беззубо. Тренер місця собі не знаходив біля лавки запасних. У Мессі тим часом здавали нерви. Він грубо відмахнувся від екс-гравця Дніпра Стрінича. А потім вся збірна робила вигяд, що не бачить, як Ракітич страждає у центрі поля після удару ліктем від Отаменді.

Чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим Аргентина виглядала фатальніше. А Хорватія спокійно забила вдруге. І як забила? Лука Модрич створив шедевр.

Златко Далич одразу спробував заспокоїти своїх гравців, але хорвати бурхливо святкували всією командою.

Ракітич міг довести рахунок до непристойного, але Аргентину виручила хрестовина воріт Кабальєро. Втім, Іван таки забив свій гол. Це 3:0 на користь Хорватії.

Збірна Хорватії виграла два свої матчі, набрала 6 очок і вийшла з групи вперше з 1998 року. Аргентина дуже ризикує попрощатися з мріями про трофей вже на груповому етапі…