Гравці збірної України в Дженоа? Циганик оцінив шанси та назвав пріоритети Шевченка

Український тренер приведе в Дженоа когось із колишніх підопічних?

Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE проаналізував можливість трансферу українських футболістів до Дженоа, яке на днях очолив Андрій Шевченко.

Пряма мова:

Поки не можна говорити про те, які українські футболісти можуть підсилити Дженоа. У Шевченка зараз дуже складний календар. У нього поєдинки з Ювентусом, Міланом, Ромою, Лаціо. Зараз він думає, як з тими футболістами, які є, набрати максимум очок, щоби взимку почуватися спокійно. Те, що Шевченко думає про українських футболістів, цілком логічно. Він працював із цими гравцями у збірній України. І вже невдовзі Шевченко розумітиме, що є футболісти збірної України, які можуть підсилити Дженоа і дати результат. Буде це Ярмоленко, Циганков, Миколенко чи Матвієнко? Я хочу сказати, що це буде не так просто. Якщо в Ярмоленка закінчується контракт влітку і він може бути вільним агентом, то за Матвієнка, Циганкова і Миколенка доведеться платити. І чи захоче Дженоа це робити, це вже запитання. Але те, що Шевченко триматие гравців збірної України в голові, я переконаний в тому.

Чи перейде Супряга взимку в Дженоа? Я сумніваюся. Оскільки на даному етапі для Дженоа ключовими є ті футболісти, які можуть допомогти залишитися в Серії А. А Супрязі, я думаю, ще треба достатньо багато часу і ігрової практики.

Читайте також:  Підсилення для Динамо. Що з новачками і кого хотів Луческу?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також