Домашня сторінка Ексклюзив Хто буде основним голкіпером збірної України? Циганик назвав неочікуваного фаворита

Хто буде основним голкіпером збірної України? Циганик назвав неочікуваного фаворита

1 читачів онлайн
2
10,440

Збірна України втратила Бущана та Трубіна

Журналіст Ігор Циганик в авторській програмі #ЦиганикLIVE проаналізував голкіперське питання у збірній України. Георгій Бущан вибув на декілька днів через ушкодження, а Анатолій Трубін через травму меніска та операцію залишиться поза грою щонайменше на три місяці.

Отож, у найближчих матчах збірної України Олександр Петраков не зможе розраховувати на цих воротарів. В зв’язку з цим Петраков довикликав у збірну Андрія Пятова та Дмитра Різника, які складуть конкуренцію Андрію Луніну.

У Бущана і Трубіна травми. У нас залишаються Пятов, Лунін і Різник. Я ставлю все-таки на Різника, тому що у нього є постійна ігрова практика. Хоча Петраков може поставити і Пятова за рахунок його досвіду. Досвід досвідом, але потрібно мати постійну ігрову практику. Особливо воротарям. Якщо голкіпер мало грає, згадайте Луніна в матчі з Польщею… Так само у поєдинку Кубка Іспанії він стояв не дуже переконливо за Реал.

Воротарю потрібна довіра. На даний момент Різник має ігрову практику і, я думаю, він цілком може стати основним голкіпером на найближчі матчі збірної України

Читайте також: Не встиг пограти, а вже знайшли конкурента. Яремчук отримав неприємну новину

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Без героя матчу з Монако! Шахтар оголосив заявку на Суперкубок із Динамо

Вибір Де Дзербі …