Домашня сторінка Актуально Хто буде тренером? Павелко розповів про долю збірної України

Хто буде тренером? Павелко розповів про долю збірної України

1 читачів онлайн
1
8,564

Ексклюзив ПРОФУТБОЛ Digital

Президент УАФ Андрій Павелко в коментарі Роману Куплевацькому розповів про те, що наступним тренером збірної України однозначно буде українець і фінансових проблем точно не буде.

Пряма мова:

Давайте всі трохи потерпимо до 9 серпня. Тоді буде виконком і буде новий штаб збірної. Коло кандидатів? Про них всіх у ЗМІ вже писали (мова, мабуть, йде про Мирона Маркевича, Олексія Михайличенка та Сергія Реброва) – десь воно таке і є.

Ми спілкуємося з Андрієм Шевченком. Це не сюрприз. Ми ще до Євро знали, що тренерський штаб Андрія Шевченка планує працювати на клубному рівні. Це планове рішення і сподіваюся, що воно буде дуже корисне для тренерської команди Андрія Миколайовича. Сподіваюся, ми побачимо його на чолі збірної України в майбутньому.

Стосовно чуток про зменшення зарплатні з 3 мільйонів до 1,5? У нас взагалі не було жодних фінансових питань по новому чи старому контрактах.

1/4 фіналу Чемпіонату Європи говорить сам за себе. Це рекордний результат.

У нас немає фінансових проблем з жодним із кандидатів на посаду головного тренера збірної. Можу запевнити вас, що для будь-якого тренерського штабу, який очолить збірну, не стоятиме на першому місці питання фінансів.

В Україні дуже багато фахівців, які розуміють наш футбол, тому я впевнений, що саме український спеціаліст очолить нашу збірну.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Це ворожнеча?! Лідер збірної України не отримав виклик на вирішальні матчі

Шокуючий вибір від головного тренера …