Домашня сторінка Актуально Хто говорить, що я брешу – ви придурки© Скандальна дружина ексдинамівця мала коронавірус

Хто говорить, що я брешу – ви придурки© Скандальна дружина ексдинамівця мала коронавірус

13 читачів онлайн
0
1,603

Дружина колишнього гравця Динамо Миколи Морозюка впевнена, що декілька днів тому перехворіла на коронавірус.

Ірина Морозюк розповіла у своєму Instagram про те, як дізналася про хворобу:

Два тижні тому я підхопила вірус, типу ГРВІ. Лікар тоді сказав, що 50/50 – можливо, коронавірус, можливо – ні. Я хворіла 3-4 дні, основні симптоми минули, залишилася тільки втрата нюху – я не відчувала смаку і запаху. У мене почало дерти в грудях і хотілося кашляти. Потім піднялася температура: не вище 37,5, але було дуже погано. Це тривало 3 дні, а на 4-й температура спала і мені стало легше. Останні 2 дні я вже більш-менш відчуваю, що їм.

Я здала аналіз на антитіла коронавірусу – він у мене позитивний. Лікар оглянула мене і сказала, що все добре, але треба здати тест на антитіла. Він показав позитивний результат. Виходить, 2 тижні тому я перехворіла коронавірусом без ускладнень. Я повторно здам аналіз, але мені кажуть, що хвороба вже минула. Для них це дуже важливо, щоб дізнатися, чи не є я носієм і чи не заразна для інших людей. Я серйозно до цього поставилася і ні з ким не контактувала. Лише з дитиною і нянею, але вони добре почуваються.

Хто говорить, що я брешу – ви якісь придурки. Я розповідаю, як є. Я рада, що перехворіла саме в такій формі. Я щаслива, що зараз ним перехворіла. Дай бог, щоб у мене були ці антитіла і щоб цьогоріч я більше не хворіла на коронавірус

Нагадаємо, Микола Морозюк зараз виступає у Туреччині за Різеспор.

Читайте також: Динамо вимагає гроші за екслегіонера. Киянам заборгували чималу суму.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо зіграє проти цілої збірної! На киян чекає цікава зустріч

Черговий спаринг-партнер Динамо …