Рада ліг ПФЛ відбулася в Будинку футболу. На засіданні вирішувалося питання заміни Арсенала-Київ у Першій Лізі, який знявся зі змагань.

На Раді ліг були присутні лише представники Металіста, Оболоні-Бровар, Полісся, Металурга Запоріжжя, Агробізнеса, Миная та Авангарда. Спортивний директор Оболоні-Бровар Олександр Різниченко повідомив FootballHub, що зібрання було спонтанним, тому зібралося так мало представників клубів. Але ті, хто не був присутній на засіданні, надіслали свої думки про цю справу поштою.

Олександр Різниченко, фото FootballHub

Більшість представників клубів проголосувала за перехід у Першу Лігу запорізького Металурга. Президент ПФЛ Сергій Макаров заявив, що це відбулося за спортивним принципом, оскільки клуб із Запоріжжя минулого сезону програв свій стиковий матч за право потрапити у Першу Лігу Агробізнесу. Цей варіант обговорювався ще в червні на зборах клубів ПФЛ.

Сергій Макаров, фото Footballhub

Таким рішенням було не задоволене Полісся, яке пропонувало провести плей-оф між Гірником (Кривий Ріг), Поліссям та Металургом Запоріжжя. Гірник відмовився від цього плей-оф, тому стояло питання матчу між Поліссям та Металургом З.

Ще один варіант вирішення цієї справи запропонувала Оболонь-Бровар: у Першій Лізі залишається 15 команд. Але цю пропозицію ніхто не підтримав.

Президент ПФЛ Сергій Макаров заявив, що місце запорізького Металурга у Другій Лізі не займе ніхто, просто залишиться 11 команд. Одна з команд пропускатиме тур.

Представник Металурга Максим Лупашко сказав, що вони піднялися у Першу Лігу за спортивним принципом і задоволені рішенням клубів ПФЛ. Найголовнішим аргументом Полісся було те, що в регламенті не прописане рішення для подібної ситуації. Але за таким же принципом можна було “піднімати” в Першу Лігу інші команди, які набрали більше очок, ніж Полісся: Гірник-Спорт, Кристал і т.д.

Перший матч запорізький Металург проведе у Києві проти Оболоні-Бровар, хоча цей поєдинок мав бути виїзним для киян. За партнерською згодою обох клубів матч першого туру відбудеться на полі Оболоні-Бровар у суботу, 27 липня, о 18:00. А вже поєдинок наступного кола ці команди зіграють у Запоріжжі. Пов’язано це з організаційними моментами – київський клуб готувався до матчу у столиці і мав би певні труднощі з виїздом.

Читайте також: Зняття Арсенала-Київ: Причини рішення не тільки фінансові.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Супряга визначився, де хоче грати наступного сезону

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про майбутнє Владислава Супр…