Керівник суддівського корпусу України італієць Лучано Луччі в інтерв’ю програмі Профутбол заявив, що піклування про VAR має брати на себе сама УПЛ.

Як відомо, нині система відеоасистента рефері в Україні впроваджена коштом Української Асоціації Футболу (УАФ/ФФУ), тоді як в Європі національні федерації до роботи VAR стосунку не мають.

Лучано Лучі, голова Комітету арбітрів УАФ

Асоціація зробила свій перший крок. Зараз треба буде вступити Прем’єр-Лізі. Я не хочу вплутуватися в питання, які належить не мені, але саме в інших країнах VAR фінансують професійні ліги.

Ми орієнтуватимемося на Італію, де багато переглядів упродовж матчу. Тому що перегляд на полі переконує людей, гравців, глядачів. Що саме зараз оцінюється і приймається рішення: біле/чорне. Я вважаю, перегляд на полі – це дуже необхідна річ. Якщо арбітр не свистить – це означає, що він не бачив.

Читайте також: Сумнівний рекорд лондонського Арсенала на домашньому стадіоні

В Україні ставлення до системи різне. Як з боку гравців, так і з боку тренерів. Зокрема, Віталій Буяльський не в захваті від впровадження VAR.

Віталій Буяльський, півзахисник Динамо

Ви за ВАР?

Якщо не в наш бік, тоді проти, якщо в наш, тоді за. Але якщо відверто, то, мабуть, я проти VAR. От якби в останньому голі бувло положення поза грою – все, спустошення таке було б… Тому краще без VAR.

Читайте також: Шахтар не може без лідерів. Скасований VARом гол Десни і рятівник Марлос

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Відома сума, яку Легія пропонує за голкіпера Ворскли Різника

Чемпіоном Світу U-20 активно цікавиться чемпіон Польщі …