Європейський відбір до ЧС-2018 вийшов на фінішну пряму.  Лише по 2 матчі залишилось зіграти командам, щоб кваліфікуватись до фінальної частини. Наразі майже в кожній групі є інтрига за прямий вихід і не можна нікого списувати з рахунків. Окрема інтрига існує і у бомбардирських перегонах. Нині її лідерами є Кріштіану Роналду, Ромелу Лукаку та Роберт Левандовський.

Роналду разом з Португалією йдуть на 2 місці, поступаючись Швейцарії 3 очки. Однак доля першого місця буде вирішена в останньому турі, коли ці 2 команди зійдуться у вирішальній битві. Останнє слово може сказати і Роналду, який наколотив 14 голів у 8 матчах. Це рівно половина від усіх забитих м’ячів команди (28).

Левандовський з Польщею мають краще становище, адже з відривом у 3 очки лідирують у групі Е. Роберт демонструє феноменальну статистику – 12 м’ячів, 67% від усіх голів збірної!

Лукаку та Бельгія першими кваліфікувались на ЧС-2018 з європейських країн. Лукаку має змогу створити інтригу у бомбардирські гонці. Він забив 10 голів за 14 матчів, він – на 3 місці.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Обирай красуню третього туру

Супер-конкурс на FootballHub триває і ми вже відібрали претенденток на звання Вболівальниц…