Хто прийде до Динамо взимку? У киян є декілька варіантів

Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive поділився думками про можливе підсилення Динамо під час зимового трансферного вікна

Пряма мова:

Луческу наразі знає, що робити, щоб у Динамо все було гаразд. З приводу того, яке підсилення буде взимку, я можу собі лише уявити.

По-перше, повертається Сідіклей. Луческу добре знає цього футболіста. Оскільки уважно стежив за бразильським чемпіонатом. Інші бразильські клуби дали гарну рекомендацію Луческу щодо футболіста, який наразі виступає у складі Корінтіанса. І головний тренер Динамо зараз наполягає на тому, щоби після закінчення оренди Сідіклей повернувся в Україну, і спробувати його інтегрувати в гру української команди.

Крім того, Луческу наполягатиме на придбанні взимку декількох футболістів, але під конкретні позиції. Зараз відновився Бєсєдін, і якщо він гарно себе проявить у тренувальному процесі, то цілком можливо, що проблема нападника у Динамо може відпасти, оскільки Супряга і Бєсєдін це два футболісти, які конкуруватимуть.

Так само потрібен в опорну зону футболіст, оскільки, хоч і придбали Белуце, ще треба побачити, як він діятиме, але сам по собі Луческу вважає, що в центрі поля має бути футболіст із більшим технічним арсеналом. Гравець, який зможе розвернути гру команди та вести її. Найголовніше він має вміти виводити м’яч від центральних захисників і доводити його до групи атаки.

Наскільки мені відомо, що Луческу виявив бажання орієнтуватися на бразильців, але не на молодих, взятих на перспективу. Він буде дивитися на досвідчених футболістів.

Читайте також: Його хотіла Рома, але він залишається у Києві. Динамо укладає новий контракт з легіонером та

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також