Домашня сторінка Актуально Хто відповість за безлад у Луцьку? Офіційна заява Волині

Хто відповість за безлад у Луцьку? Офіційна заява Волині

3 читачів онлайн
0
2,760

На стиковому матчі-відповіді у Луцьку вболівальники влаштували справжнє божевілля, за яке треба комусь відповідати. На офіційному сайті футбольного клубу Волинь з’явилася заява. У ній йдеться про те, що напередодні матчу Волинь подбала про безпеку на стадіоні та домовилася з фанатами, щоб жодних інцидентів з боку вболівальників на матчі не було.

Зважаючи на принциповість протистояння Волині та Карпат у західноукраїнському футбольному дербі, футбольний клуб Волинь ще на початку тижня провів зустрічі із усіма службами та органами, які забезпечують організацію, порядок та безпеку на стадіоні та домовився про посилену підготовку до матчу та залучення додаткового особового складу для дотримання усіх норм у поєдинку. Також заздалегідь відбулась зустріч із представниками фан-сектору, з якими клуб уже давно має нормальні відносини та домовленості щодо норм поведінки. Фани запевнили, що інцидентів із вибіганням на поле під час матчу не буде.

Фото Footballhub

Але все ж без фанатських безладів не обійшлося. Після вилучення Сімініна на 70-й хвилині почалася справжня спека. Фани Волині палили фаєри та димові шашки, а фани Карпат пішли ще далі — підпалили сидіння на своєму секторі! Вже у додатковий час за рахунку 3:1 на користь Карпат на поле почали вибігати вболівальники. Сидіння полетіли навіть у арбітра Максима Козиряцького, який був змушений разом зі своєю бригадою ховатися у підтрибунному приміщенні.

Волинь бере на себе провину за свавілля вболівальників, але саме Карпати мають відшкотувати вартість понищеного майна на стадіоні Аванград під час матчу.

На жаль, в матчі Волині проти Карпат деякі уболівальники грубо порушили ці норми поведінки, внаслідок чого гра була зірвана. Наш клуб не знімає із себе відповідальності в цій ситуації, однак різко засуджує дії вболівальників. 

Наш клуб хоче звернути увагу й на дії уболівальників Карпат, які знані своїми протиправними діями на виїздах. На останньому матчі їхніми діями було понищене майно футбольного клубу Волинь, вартість якого змушений буде відшкодувати футбольний клуб Карпати.

Клуб звернеться до правоохороних органів з надією на те, що вдасться ідентифікувати головних зловмисників і покарати їх:

З метою реакції на такі події, футбольний клуб Волинь звертатиметься до представників правоохоронних органів стосовно дій вболівальників під час проведення матчу плей-офф між клубами Волинь та Карпати 8 червня 2019 року, з метою ідентифікації осіб, які використовували піротехнічні засоби та здійснили втручання в хід гри, що призвело до зупинки матчу. Проти даних осіб будуть застосовані адміністративні санкції різного характеру, аж до заборони відвідувати домашні матчі футбольного клубу Волинь на стадіоні Авангард.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

А кому ж потрібен невдаха? Ніхто не хоче купувати гравця-розчарування Ліверпуля

Придбали трохи більше, ніж за 6 мільйонів, а тепер намагаються продати хоч комусь …