Домашня сторінка Актуально Хто винен? Ребров про скандальний перехід Петряка

Хто винен? Ребров про скандальний перехід Петряка

4 читачів онлайн
1
8,213

Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров дав велике інтерв’ю угорському телеканалу М4 Sport. В Угорщині питанням номер один залишається новина про те, що український півзахисник Ференцвароша Іван Петряк в наступному сезоні гратиме за найголовнішого конкурента Орлів Мол-Віді. Сергій Ребров прокоментував цю ситуацію:

Я не готував його у склад. Тому що я бачив його стан перед грою і після гри. Як він зіграв із Гонведом. Я бачив його настрій. І навіть якщо не сталося те, що сталося, він би не потрапив у стартовий склад. Він лишився на лавці запасних. Я не хочу говорити щось з приводу цієї історії. Це рішення самого гравця!  

Клуб зробив пропозицію Шахтарю, Шахтар погодився на цю пропозицію. Ми поговорили з гравцем, але він вирішив перейти у Мол-Віді. Які в нього на те причини, то вже вирішувати йому. 

Орендна угода Петряка із Ференцварошом завершується цього літа. Чемпіон Угорщини, за словами Реброва, вів переговори з Шахтарем щодо викупу контракту українця. Але Петряк прийняв рішення перейти до Мол-Віді, який теж готовий це зробити:

В українській пресі багато спекулюють щодо того, що Ференцварош не втримав Петряка. Повірте мені, я літав у Київ, особисто домовлявся з Шахтарем, домовлявся з Іваном. Але агенти за спиною Ференцвароша, за моєю спиною зробили пропозицію Івану, і він підписав контракт. Я вважаю, що це не дуже гарно. Наразі це рішення самого Івана. І тільки час покаже, чи це рішення було правильним, чи ні. 

Сергій Ребров висловив обурення щодо цієї ситуації:

Мене це дуже обурює, тому що це українець. Я кожного дня з ним спілкувався. Але, на жаль, в нашому футболі дуже багато агентів, які намагаються вкласти щось у голову гравцям. Іноді футболісти їх слухають, іноді – ні. Іван – дуже порядний і чесний хлопець. Я ніколи не повірю, що він сам прийняв таке рішення! 

Перед тим, як Іван пішов, ми домовилися з Шахтарем. Єдине, що не домовилися з Петряком щодо його зарплатні. Він хотів трохи більшу зарплатню. Але ми ще не прийняли остаточного рішення щодо грошей. І тут він неочікувано підписує контракт, нам нічого не сказавши. Я вважаю, що Ференцварош зробив достатньо, щоб втримати Івана.

Окрім того, Ребров порівняв розвиток українського й угорського футболу:

В Угорщині влада приділяє набагато більше уваги і грошей, аніж в Україні. На жаль. Угорський футбол зараз прогресує.

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Забивав Шахтарю, але провалився з Україною. Ман Сіті готує трансферну бомбу

Манчестер Сіті готується здійснити багатомільйонний трансфер …