Домашня сторінка Ексклюзив Хто замінить ключових гравців збірної України у матчах проти Франції, Фінляндії і Казахстану?!

Хто замінить ключових гравців збірної України у матчах проти Франції, Фінляндії і Казахстану?!

0 читачів онлайн
2
6,364

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про ротацію у збірній Україні через травми Циганкова та Степаненка.

Пряма мова:

На скільки мені відомо, у Циганкова і Бєсєдіна неприємні травми. У Бєсєдіна м’язова травма два тижні він буде змушений пропустити, тобто без бігової роботи. Приблизно така сама історія у Циганкова, але у нього трохи інша травма. Є певні проблеми пов’язані з литковим м’язом. Термін відновлення приблизно такий, як і у Бєсєдіна. Обидва зазнали ушкоджень ще до поєдинку з Рухом. Вони вже почали процес реабілітації. Вони були в таборі збірної, де після всіх обстежень їм поставили той самий діагноз, що і лікарі Динамо. Тому чекаємо відновлення.

Хто їх замінить?

Міг би Ярмоленко, але в нього є певні питання. Він перебуває у таборі збірної, але чи повністю він відновився, ще не зрозуміло. І чи зможе він зіграти хоча б одному з поєдинків, так само питання. Але штаб збірної України сподівається, що Ярмоленко зможе допомогти.

Матч проти Франції, ми  розуміємо, що там треба буде дуже багато працювати і захищатися. Я не виключаю, що Шевченко наситить оборону. Добре, що у нас здорові Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Забарний, Караваєв, Соболь. Є ким компонувати захист. Як їх розташує на полі Андрій Шевченко, я не знаю.  Тріо у середині поля безальтернативне – це Малиновський, Зінченко і Сидорчук. Не виключаю можливості, що Шевченко гратиме з двома латералями. В атаці буде Яремчук.

Хто зіграє під нападником і четвертим центральним півзахисником?

Тут потрібно буде виконувати величезний обсяг роботи. Марлос? Є питання! Він міг би зіграти, адже має досвід гри якраз на позиції центрального півзахисника ближчого до атаки, його там використовували. Але у нього можливо немає тієї працездатності, яка потрібна у матчі проти Франції. Цілком можливо, що четвертим центральним хавом буде Шапаренко.

Як далі буде будуватися гра на Фінляндію і Казахстан?

Тут з огляду на те, як зіграють з Францією. Подивляться хто в якому стані, хто готовий зіграти ще один поєдинок, а кому потрібна заміна. У середині поля може вийти також і Макаренко, і Коваленко, і Шапаренко. Може зіграти і Коноплянка, хоч він і не має постійної практики, але на матчі з Фінляндією і Казахстаном його можна використовувати. Є той таки Марлос. Сказати, що вибір великий у Шевченка, не можна. Його немає. Тому на матч з Францією буде захисна тактика. Я думаю, що ми можливо зіграємо у 5 оборонців і 4 півзахисники з одним нападником попереду, який повинен буде чіплятися за м’ячі і створювати якусь гостроту. І ця пружина повинна буде вилітати у контратаки. Така у мене думка.

Читайте також: Щиро про важливе. Ребров відповів на чутки про збірну України

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хочу працювати в Барселоні© Тренер з УПЛ має великі амбіції

В УПЛ справи йдуть не найкраще, то може в Барселоні проявить себе …