HUBStory: «Король 93-ї хвилини» Серхіо Рамос

Капітану Реала Серхіо Рамосу – 32 роки. Результативний захисник – новий герой нашої HUBStory!

Getty Images

Захисник з душею нападника. Серхіо Рамос починав на правому фланзі оборони

і епічних фотосесій…

…А став «королем 93-ї хвилини» та іконою стилю

У доданий час іспанець забивав у фіналі Ліги чемпіонів-2014 у ворота Атлетико. Він зрівняв рахунок. І в підсумку Реал переміг вже в додатковий час 4:1

У 2016 гол Серхіо знову врятував Реал. Його гол перевів гру в овертайм. Вершкові виграли Суперкубок УЄФА в Севільї Євгена Коноплянки 3:2

У фіналі Ліги чемпіонів-2016 проти Атлетико Рамос зрадив собі. Забив вже на 15 хвилині, а потім реалізував 11-метровий у серії пенальті. Реал знову виграв трофей

Рамос з 88 м’ячами за Севілью, Реал і збірну Іспанії – один з найрезультативніших захисників в історії футболу

20 голів стали переможними!

HUBStory: Серхіо Рамос

Захисник з душею нападника😍Серхіо Рамос – герой останніх хвилин🏆Більше про капітана Реала в нашій #HUBStory👇

Опубліковано FootballHub 30 березень 2018 р.

Ось хто РЕАЛьно тягне команду у вирішальних матчах!