Гучний провал Динамо. Кучер розгромно перемагає Луческу

Для Динамо і для Дніпра-1 матч на Арені Львів був першим у рамках нового сезону УПЛ.

Бойовий склад виставив і Олександр Кучер.

Уже на перших хвилинах кияни зіткнулися з кадровою проблемою. Попов зазнав травми плеча і змушений був піти з поля. Замість нього вийшов Сирота. У першому таймі Динамо позиційно будувало свої атаки, але гостроти навіть на підступах до штрафного гостей кияни створити не могли. У дніпрян небезпечно з лівої пробивав Гуцуляк - Бущан парирував дальній постріл півзахисника. Згодом Сирота бив головою після подачі з кутового - трохи вище воріт.

А от заготовка Дніпра-1 дала свій результат на 43-тій хвилині. Після вдумливого розіграшу з кутового Сарапій (який у першому матчі з АЕКом встиг і перше вилучення у Дніпрі-1 заробити) відірвався від Бєсєдіна на пас від Піхальонка і потужним ударом по центру прошив Бущана - 0:1.

У другому таймі проблеми Динамо, особливо у центральній зоні, поглибилися. Не допомогли навіть три заміни, які Луческу провів по перерві (Кенджора, Гармаш і Ванат поміняли Кравченка, Шепелєва і Бєсєдіна відповідно). І на 55 хвилині Дніпро-1 подвоїв свою перевагу. Гуцуляк з правого флангу атаки відправив м'яч у вільну зону на Бусанелло. А вже бразилець прострілив під удар Піхальонку. Хавбек пробив у дотик і завершив класну комбінацію дніпрян голом - 0:2.

Але і на цьому Дніпро-1 не заспокоївся. Під самий фінальний свисток Довбик пробивав з гострого кута, Бущан відбив на ногу Назаренку, але його удар знову заблокували вже оборонці Динамо. Утім, третій гол все одно стався. Чергове добивання - і 20-річний Рубчинський робить рахунок непристойним - 0:3.

Динамо з гуркотом провалюється у своєму першому матчі сезону в УПЛ.