Хижак Русин, сухий Соль і шедевр Де Пени. Динамо громить Олімпію

Кияни показали клас.

Олексій Михайличенко обіцяв награвання тактичних схем на другому навчально-тренувальному зборі і свою обіцянку виконав вже у першому ж матчі. На поєдинок зі словенською Олімпією тренер киян випустив Віталія Буяльського на правий фланг півзахисту. Переважну частину ігрового часу 29-ий номер киян зміщувався в центр, створюючи більшість, разом з Дуелундом і Шепелєвим, а простір на фланзі залишав для Кенджори.

Ідея була непогана і пару разів поляк отримував багато простору і часу для обдуманих атакувальних дій (підводила легіонера майстерність, або захисники випереджали Соля, на якого зазвичай спрямовував свої паси Кенджора). Проте при обороні у киян були певні складнощі.

Найбільше небезпечний момент від команди з Любляни – момент Вукушича. Хорватський нападник часто біг на фланг Кенджори, де зустрічав опір лише від Дениса Попова. В одному із таких моментів Вукушич отримав пас у вільну зону і, скориставшись поганою побудовую киян у захисті, віддав у штрафний майданчик на вільного Менало, який на замасі прибрав Кадірі і повернув м’яч на удар хорвату – врятував Динамо Миколенко, який в стрибку заблокував політ м’яча у кут воріт Бущана.

На момент небезпеки від Олімпії Динамо вже було попереду. Віталій Буяльський відкрив рахунок на 10 хвилині. Дуелунд подав у штрафний майданчик з кутового, голкіпер суперників Орбич помилився на виході, Гаич удар Кенджори заблокував, як і перший удар Буяльського, але друга спроба Віталія стала результативною – 1:0.

Динамо у першому таймі епізодами включало активний високий пресинг, який в підсумку дав свій результат на 26 хвилині. Баньяк помилився з пасом, м’яч підхопив Сидорчук і віддав одразу у штрафний майданчик Олімпії на Вербича – точний удар півзахисника у дальній кут воріт суперника – 2:0.

Другий тайм розпочався з фейлу від голкіпера словенців Орбанича. Русин побіг пресингувати Боак’є, який віддав м’яч на голкіпера, коли той ловив ґав – нападник киян зробив ривок і  вдало заблокував вибивання м’яча воротарем суперника – 3:0.

Міг скоротити відрив Менало, але Денис Бойко (одна з небагатьох замін від Михайличенка в перерві) у класному стрибку здійснив сейв.

Трохи далі від гола був Вукушич, який не скористався класним пасом від того ж Менало і з меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

Міг Русин оформити дубль на 73 хвилині. Де Пена побачив ривок партнера і високою передачею знайшов свого нападника у декількох метрах від воріт Олімпії – Русин пробив кволо і Обранич вперше в матчі зіграв надійно.

Ще раз у цьому матчі себе добре показав Денис Бойко. Голкіпер Динамо не дав себе обіграти португалському нападнику Олімпії Лупеті ціною невеликого ушкодження.

Карлос Де Пена показав, що може творити дива не лише на тренуваннях. Уругваєць фантастично виконав штрафний удар, поціливший у дев’ятку воріт команди з Любляни – 4:0.

Фінальну крапку поставив Олександр Романчук у компенсований до другого тайму час. Молодий динамівець скористався неузгодженістю суперника у грі в захисті після виконання стандарту від Де Пени і з декількох метрів забив м’яч у ворота опонентів – 5:0!

Динамо впевнено перемагає словенську команду і готується до наступного матчу.