І поразка батька не засмучує

Гуардадо-молодший точно залишився задоволеним після матчу Бетис – Барселона. Навіть з огляду на те, що команда його батька зазнала нищівної поразки 0:5. Максимо сфотографувався разом із своїм кумиром Лео Мессі.

Mi #maximomuchachocabron con uno de sus ídolos..! @leomessi

A post shared by Sandra De La Vega (@sandradlv) on Jan 21, 2018 at 2:10pm PST

Таке фото у своїх соцмережах розмістила дружина півзахисника андалусійців.

Андреас Гуардадо як і Мессі провів на полі усі 90 хвилин. Але на відміну відлегендарного аргентинця результативними діями відзначитись не зумів. Мессі забив два голи у другому таймі матчу та сприяв погрому господарів. Матч закінчився із рахунком 5:0 на користь Барселони.

Каталонці продовжують безальтернативно очолювати турнірну таблицю. В їхньому активі 54 очка після 20 турів. Бетис після поразки залишається на 11 місці. Однак андалусійців вже у цьому ж турі може обійти Леганес, який має матч в запасі.