І таке буває. Божевільний автогол з Другої ліги. ВІДЕО

У матчі 17 туру Другої ліги Таврія Сімферополь приймала запорізький Металург. На 31-ій хвилині гри гостям вдалася дивовижна атака, яка завершилася першим у зустрічі голом. Та і атакою спробу запоріжців назвати важко.

Голкіпер господарів Віталій Онопко далеко вибив м’яч у поле, захисник гостей Володимир Польовий відповів не менш далеким закиданням у бік воріт Таврії. І вже біля штрафного майданчика горсподарів розгорнулися головні події. Нападник Металурга Олексій Сидоров запресингував опонента і Олексій Заїка скинув головою своєму воротареві. Але не врахував, що Онопко теж пішов на перехоплення і залишив ворота порожніми – курйозні 0:1.

Кутовий на 63-ій хвилині і гол Андрія Фаюка головою допомогли Таврії уникнути поразки – 1:1. Тож сімферопольці перервали переможну серію Металурга, що у 2021-му році налічувала 4 матчі. Запорізький клуб піднявся на другу сходинку у групі Б (32 очки). Перший – Метал (38 балів).