І зараз ігноруватимуть Неймара? У ПСЖ серйозні проблеми

ПСЖ вже на старті сезону зіткнувся із серйозними кадровими проблемами. Матч третього туру проти Тулузи отримав негативні наслідки для чемпіонів Франції. Парижани після безгольового першого тайму все ж перемогли суперника 4:0. Однак впродовж матчу ПСЖ втратив двох ключових гравців атаки.

Ще у першому першому таймі поле залишив Кавані, а в середині другої половини гри травму також отримав Мбаппе. А з огляду на те, що Неймар через ситуацію зі своїм можливим відходом та пошкодження поки не потрапляє навіть до заявки, то виходить, що ПСЖ втратив усіх своїх трьох головних гравців атаки.

Відзначимо, що вже на старті сезону ПСЖ зазнав однієї поразки, тому після трьох турів у команди Тухеля лише 6 очок. Вже за два тури у ПСЖ гостьовий матч проти Ліона. І якщо згадати, що два попередні виїзди завершувались перемогою Олімпіка, то відсутність Неймара, Кавані і Мбаппе може стати серйозною втратою.