І знову Кравець. Українець зробив асист за Кайсеріспор

У 31-му турі турецької Суперліги Трабзонспор приймав на своєму полі Кайсеріспор нашого Артема Кравця. Андрій Шевченко викликав нападника до лав національної збірної за підсумком його виступів цієї весни.

Господарі поля забезпечили собі подвійну перевагу вже на старті поєдинку. Один із м’ячів забив чудовим ударом зі штрафного старий знайомий українців Хосе Соса, якого всі пам’ятають по грі за харківський Металліст.

Кайсеріспор зміг скоротити відставання на 31-й хвилині. Кравець віддав хорошу розрізну передачу між захисниками Трабзонспора, Ачар начебто невдало підлаштувався під передачу українця, але все ж зміг пробити по воротах. Півзахисник класно перекинув воротаря.

У другому таймі гості навіть змогли відігратися на деякий час. Але Трабзонспор таки вирвав перемогу у команди Артема Кравця з рахунком 4:2.

Цей асист став для Кравця першим нинішнього сезону. У 24-х матчах український нападник забив 7 м’ячів. Нагадаємо, у позаминулому турі Артем відзначився голом у ворота Галатасарая. Кайсеріспор посідає 13-ту сходинку в чемпіонаті Туреччини.