Домашня сторінка Актуально Ібрагімович у Мальме. Тільки бронзовий. ФОТО

Ібрагімович у Мальме. Тільки бронзовий. ФОТО

57 читачів онлайн
0
729

Златан Ібрагімович стане символом шведського містечка Мальме. 

Там встановлять пам’ятник нападнику Лос-Анджелес Гелексі та ексгравцеві збірної Швеції. Замовник статуї – Шведська Асоціація Футболу. Її висота – 2,7 метра, вага понад 500 кг! Cкульптором став Пітер Лінде. Сам футболіст у захваті від такої ініціативи:

Тут місце, де все починалося! Моє серце тут. Я дуже радий, що мою статую встановлсять саме у Мальме. Таким було моє бажання із самого початку

Мальме – рідне місто Златана, де ще юним хлопцем він починав свою кар’єру футболіста. Знаково, що бронзовий монумент встановлять на площі між старим і новим стадіонами клубу Мальме.

Президент Шведської Асоціації Футболу Карл-Ерік Нілссон зауважив:

Ця статуя – лише намагання подякувати Златану за всі його зусилля задля шведського футболу! Також це символ, який надихатиме багатьох і нагадуватиме про всі досягнення Ібрагімовича
 

До слова, Ібрагімович не один такий буде з пам’ятником. Першим в історії футболістом МЛС, якому встановили статую, став Девід Бекхем.

Нещодавно нападник Лос-Анджелес Гелексі Златан Ібрагімович зробив сенсаційну заяву щодо свого майбутнього, буцімто 37-річний футболіст не проти повернутися до АПЛ.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Німецьке самогубство. Франція з допомогою суперника переграє Німеччину

Дивовижний турнір Євро-2020 триває …