Ібрагімович знову дивує. Принизив воротаря шаленим голом

Златан Ібрагімович приніс важливу перемогу ЛА Гелексі. Швед зробив дубль у матчі проти Портленд Тімберс американської ліги МЛС.

Його феноменальне виконання одного пенальті зробило просто таки фурор на трибунах.

Перший одинадцятиметровий Ібра реалізував на 33-й хвилині, а на 66-й хвилині встановив остаточний рахунок матчу — 2:1. Златан сам і заробив другий пенальті. А реалізував у прекрасному стилі Панєнки:

Нагадаємо, Златан Ібрагімович перейшов до Лос-Анджелес Гелексі у 2018-му році. До переїзду у МЛС швед два сезони виступав за Манчестер Юнайтед.

Початок нинішнього сезону Ібра пропустив через травму. Матч проти Портленд Тімберс став тільки другою появою на полі у 2019-му році (сезон у США почався у січні)