Ігор Пластун забиває перший м’яч Гента у новому сезоні Ліги Жупіле!

Новий сезон в бельгійській Лізі розпочато

В основі на матч 1 туру Ліги Жупіле проти Сент-Трюйдена у Гента вийшли усі три українці: Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук.

Пластуну довелося вступати у боротьбу з перших секунд, і успіху він не досяг. Вже на другій хвилині матчу український оборонець спробував перервати простріл з лівого флангу атаки господарів, але лише злегка торкнувся м’яча, не змігши вибити його на кутовий. Не дотягнувся до м’яча і партнер Пластуна по центру захисту Нгаде-Нгаджуї. Зате встиг на передачу нападник Сент-Трюйдена Сузукі, а це 1:0 на старті зустрічі…

Гол після стандарту

Гент дуже важко намацував свою гру в атаці і в середині поля: Сент-Трюйден грамотно позиційно оборонявся і тримав гру під контролем. Яремчука до м’яча банально не підпускали, вдало перехоплюючи спроби Гента включити нападника у боротьбу. Лише перед свистком гості провели щось схоже на атаку. Але до Безуса, що вже чатував у штрафному майданчику своєї колишньої команди, м’яч не дійшов. Утім, дійшов навіс із кутового – Ігор Пластун метрів з 11-ти потужно пробив головою у поперечку, Яремчук зіграв на добиванні – 1:1! Зрештою, гол записали на Пластуна, бо від поперечки м’яч впав за лінію воріт.

Після першого тайму рахунок 1:1.

Зі стартом другої половини матчу Гент знову забив. Роман Безус у цьому моменті спробував дотягнутися до м’яча, але опинився поза грою, заважав воротареві і тим самим вплинув на епізод – арбітр гол не зарахував.

Ключова помилка Гента

На 60-тій хвилині стався дуже прикрий момент – помилка воротаря Гента Камінскі коштувала гостям пропущеного м’яча і серйозної травми Пластуна. Голкіпер на виході врізався в українського захисника, вдаривши його руками і коліном (Ігор стежив за верховим м’ячем і не бачив виходу кіпера). Хаотичні спроби Сент-Трюйдена завершилися парою виносів з порожніх воріт Гента (Безус був одним із тих, хто самовіддано стрибав у воротах), але у підсумку Колідіо таки пробив результативно – 2:1. Пластун після травми на поле вже не повернувся (серйозність ушкодження поки що не відома). Одразу поміняли і Безуса.

Стійки Яремчука

Невдовзі свій шанс знайшов Яремчук, але м’яч після його удару головою влучив у дальню стійку. Ще одну стійку м’яч поцілував після удару Романа щічкою – Яремчук вирвався сам на сам, але закрутити у площину воріт не зміг. Дуже прикрий промах нападника…

Тож, 2:1 на користь Сент-Трюйдена означає, що віцечемпіон минулого сезону Гент цей розіграш внутрішньої першості розпочинає з поразки.