Київське Динамо дуже несподівано зіграло внічию на Олімпійському з донецьким Олімпіком. Це був перший матч Михайличенка на чолі Динамо. Коментарі після поєдинку гравців обох команд та президента київського клубу.

Ігор Суркіс, президент Динамо:

Треба вище тримати голову і готуватися до наступних матчів. Я не бачу нічого страшного. Тренерському штабу не вдалося здобути перемогу у першому матчі, але я впевнений, що всі перемоги попереду.

Чи заходив я до роздягальні? Я зайшов їх підтримати, вони засмучені. В другому таймі вони робили все для того, аби виграти. Виконавча майстерність підвела, я б так сказав.

Циганков оживає, Вербич теж. У другому таймі була хороша швидкісна гра на флангах. Хлопці починають сприймати те, що їм пропонує тренерський штаб. Ніхто не хотів втрачати 2 очки. Пропускати такі м’ячі — в мене немає слів.

В першому таймі ми ще грали в той футбол, який був при Хацкевичі: тримали м’яч, повільно переходили з оборони в атаку. А коли у другому таймі почали грати швидше, то і моменти з’явилися. Якщо гравці почнуть сприймати те, що від них вимагає тренерський штаб, то голи прийдуть і перемоги теж.

Ми вже багато терпіли і треба ще трошки потерпіти.

Кадірі? Приємне враження від його гри. В першому таймі більше грав назад, а в другому таймі вже почав йти вперед, лізти, пробивати. Я не розумію, чому він не використовувався Хацкевичем. Хоча його купили саме через величезне бажання Хацкевича.

Емоції? Треба виграти 2-3 матчі і тоді прийдуть спокій та впевненість.

Тарас Завійський, півзахисник Олімпіка:

Сьогодні цей результат для всієї України. Хочеться, щоб нарешті настав мир. Сьогодні були неймовірні емоції.

Політило? Дуже важливий футболіст для нас. Він завжди підтримує молодих футболістів і це дуже допомагає.

Вилучення? Четвертий чи п’ятий матч вже — червона картка. Ми вже до цього адаптувалися. Команда була один за одного, тому червона картка ніяк не вплинула.

Чесно кажуче, перед матчем з Динамо нас усі ховали майже. Але ми розуміли, що ми зможемо. Сьогодні ми це довели.

Віктор Циганков, півзахисник Динамо:

Вболівальникам не потрібні наші слова. Їм потрібні результати.

Читайте також: Мінус один. Шахтар втратив форварда

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Зеленський — мій герой© Ексклюзив з Коноплею

Журналіст Віталій Звєров завітав на збори у Туреччині до Десни і поспілкувався із захисник…