Президент Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному інтерв’ю ПРОФУТБОЛу розповів про можливий трансфер Віктора Циганкова і перспективи Георгія Цитаїшвілі.

View this post on Instagram

👏 @viktortsygankov

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on

У нас хороша молодь, – каже Ігор Михайлович. – Вийшов Цитаїшвілі і загострив. У нього велике майбутнє.

Ми, у першу чергу, маємо довіряти своїм. А якщо ми натрапимо на сильніших гравців, то тільки тоді можемо їх запрошувати.

Циганков – лідер і капітан команди. Він веде Динамо за собою. Можливо, йому десь не вистачає стабільності. Ви не забувайте про його вік. Всім здається, що Циганков вже «дєдушка». Він ще молодий хлопець. Йому 21 рік. В нього будуть ще спади і підйоми. Але він стає мужиком. З кожним сезоном він додаватиме.

Ми готові відпустити будь-якого футболіста, якщо отримаємо відповідне запрошення для клубу і гравця. Але це має бути топ-клуб. Переходити у команду-середняк навіть з топ-чемпіонату Циганкову немає сенсу. Вже зараз він топ-футболіст, а з часом може стати топ і топ-гравцем.

Ще деякий час він має пограти у команді київського Динамо, зміцніти і стати справжнім лідером. Тоді ми будемо розглядати можливості його продажу.

А що ви думаєте про майбутнє Віктора Циганкова? Обирайте в нашому голосуванні чемпіонат, який найкраще підійде українцеві.

В який чемпіонат краще перейти Циганкову?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Артем Мілевський. Ексклюзивно про бажання повернутися в збірну України

Нещодавно Артем Мілевський прозоро натякнув, що його нинішня гра за Динамо Брест цілком за…