Президент київського Динамо поділився із журналістами думками щодо переможного поєдинку підопічних Хацкевича проти Партизана та розповів про найближчі плани команди.

Динамо знищило Партизан😎Сербські гості не мали шансів проти злагодженої командної гри підопічних Хацкевича👏кияни займають перше місце в групі В🔝

Опубліковано FootballHub 7 грудня 2017 р.

Ми розуміли, що необхідно вийти з першого місця – можливо, пощастить з жеребом в подальшому. Команда здобула дуже важливі очки для загального коефіцієнту України

Я вітаю донецький Шахтар, в першу чергу з хорошою грою, яку донеччани вчора продемонстрували в матчі з Манчестер Сіті, і з самим виходом в наступний етап, що їм,як і нам, вдалося. 

Я вважаю, що хлопці відіграли на хорошому рівні, хоча спочатку було трохи страшнувато, але в підсумку зіграли як годиться.

Тепер потрібну відіграти матч чемпіонату і поїхати відпочити, а далі готуватися до другої частини сезону.

Про динамівську молодь і стабільність

Сьогодні про стабільність молоді я б нічого не говорив, через те, що ми постійно хвалимо, кажемо, що схожий на того відомого гравця чи іншого. Вони мають грати! І повірте мені, що якщо сьогодні той самий Шапаренко демонструє такий рівень і якість футболу, які він демонструє в свої 20 років, то я надіюсь, що він буде далі прогресувати. Те ж саме стосується Циганкова, Шепєлєва – вони закріпляться в основному складі і будуть грати, та довгі роки приносити користь київському Динамо. 

Про перебудову

Зараз йде перебудова аналогічна перебудові, яку робив Газаєв. Тоді в команді почали грати: Хачеріді, Гармаш, Ярмоленко, який зараз грає в одному з найкращих європейських чемпіонатів, тому хлопці мають прогресувати і набиратися досвіду. Ми прекрасно розуміємо, що в них будуть провальні матчі, але такі премоги будуть додавати впевненності. 

Старожили сидять в роздягальні з відчуттям виконаного обов’язку – відпрацювали, а у молоді – щастя в очах і радість на обличчі, бо на такому рівні вони ще не грали.

Обережна трансферна політика

Легіонери теж мають відчувати конкуренцію! Ми спробуємо попрацювати на трансферному ринку. Мав розмову з Хацкевичем, щоб ні в якому разі не закрити дорогу цим молодим гравцям. 

 

Про Домагоя Віду

Віда – ключовий гравець Динамо і велика втрата для клубу. Він попрощався з командою і уболівальниками, але зі мною попрощаєтсья завтра. Домагой прийде до мене і йому я хочу сказати лише слова подяки і велике дякую. 

Хотілося, щоб він залишився, але він вибрав такий шлях і його можна зрозуміти, бо в нього сім’я, діти і він хоче заробити. Нажаль, фінансові умови, які запропонував Бешикташ, Динамо повторити в даний момент не взмозі.

Я міг продати його влітку і отримати непогану компенсацію, проте я його не відпустив з надією, що він нам допоможе у цьому півріччі. Він допоміг, за що йому величезне спасибі. Хочу побажати  Домагою продовжувати грати на тому ж рівні, на якому він грав у київському Динамо.

Щодо ситуації, що склалася з Денисом Гармашем

Важко сказати, що сталося, але за словами Дениса він не мав ніяких негараздів. Клуб проводить власне розслідування і ми спробуємо знайти людей причетних до того, що сталося. Зараз йому надали охорону, тому він і його сім’я наразі знаходяться у безпеці.

Про бійців АТО, яких прямо з госпіталю запросили на матч Динамо

Ми стоїми і розмовляємо з вами, над нами мирне небо, а в 700-800 км від нас йде війна. Вони захищають нашу батьківщину, ставлять щитом своє життя. Знаю, що їм допомагають хлопці, які регулярно відвідують госпіталь, а також допомагає клуб. Перед грою я зайшов до них, подякував за те, що вони роблять, за захист нашої країни, побажав одужання і пообіцяв зробити для них все, що необхідно. Ці хлопці дійсно вболівають за Динамо, вони переживають і прямо з госпіталя вони приїхали сюди, багато хто повренеться на лікарняні ліжка. Здоров’я і низький уклін, за те, що вони захищають нашу країну!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Шаблієнко Віктор
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хочолава: Ісмаїлі і нападник, і захисник, і півзахисник

Захисник Шахтаря дав коментар після матчу проти Гоффенгайма …