Ігор Циганик про догравання скандального чемпіонату Першої Ліги. Є правильне рішення!

Має перемогти футбол!

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про ситуацію у Першій Лізі:

За моєю інформацією, Минай, Волинь і Рух хочуть дограти Першу Лігу, але лише у повному обсязі. Щоби команди вийшли і згілдно календаря, згідно графіку змагань вийти і дограти всі матчі. Тоді не буде ніяких питань. Потім буде підйом і виліт за результатами чемпіонату.

Ті команди, які не хочуть грати, можуть сказати “ми знімаємося з чемпіонату” чи просто дві неявки і зняття клубу. Пів чемпіонату вже зіграли, тому далі за відсутності таких команд інші отримають просто +3 очки і все.

Я вважаю, що такий варіант найправильніший, і потім не буде ніяких розмов. Я взагалі здивований опитунням ПФЛ, яке каже, що бере до уваги голоси команд, які пройшли атестацію. А інші команди у нас не існують?

Рух, Волинь і Минай будуть догравати чемпіонат, якщо УАФ скаже догравати. Команди мають вийти на поле і виконати регламент, який наразі чинний. Є графік, є календар і він має бути виконаний. Грати шістки  – це порушення регламенту. І якщо когось це не влаштує, то можуть початися суди, які ті клуби виграють, бо є регламент

Читайте також: Вкрадуть з-під носа Ман Сіті? Шахтар націлився на одноклубника ексзірки Металіста

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також