Ігор Циганик розказав про продаж Циганкова і Миколенка. Хто хотів і коли чекати на трансфер з Динамо?

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про можливий трансфер Віктора Циганкова чи Віталія Миколенка з Динамо до Європи:

За останні три роки було багато команд, які цікавилися Циганковим. Тут притання в тому, наскільки Динамо готове продати свого футболіста? Продати свого лідера? Чи платоспроможні ці команди, щоб купити Циганкова?

Віктора називали другим Ярмоленком (і продовжують називати). З ним і без нього Динамо – дві різні команди. Він може вигадати щось нестандартне, щось таке, що принесе команді необхідний результат.

Питання в іншому – у ціні на Циганкова! Колись я чув від Ігоря Суркіса, що цінник на Циганкова – 50 мільйонів. Я розумію, що ця сума прописана в контракті. Динамо готове до конструктиву, але, коли агенти дізнаються про цю клаусулу, то багато клубів просто відлякує ця ціна.

У Циганкова дуже хороша зарплатня в Динамо. Якщо кияни не пройдуть до Ліги Чемпіонів, то треба буде розвантажувати зарплатну відомість. Його хотіли Наполі, Арсенал, Рома, але клаусула їх відлякує. Керівництво киян розраховувало на його виступи на Євро, мовляв, тоді ціна зросте.

Зараз Динамо готове вести перемовини, але звертати увагу на пропозиції у 5 чи 10 мільйонів вони не стануть. Кияни готові продавати, бо є головні важелі: зарплата футболіста і необхідність наповнювати бюджет. Циганков – це та інвестиція, яка має спрацювати на користь Динамо. Суркіс розуміє, що якщо продавати свого лідера, то продавати у хорошу команду з ТОП-5 ліг Європи.

Якщо надійде хороша пропозиція від серйозної команди (наприклад, Манчестер Сіті) по Миколенку, то Динамо розглядатиме варіант. Знаю, що скаути Містян точно стежили (можливо, не як першу опцію) за лівим захисником київського клубу.

Якщо буде серйозна пропозиція і сам футболіст захоче, вдасться домовитися про гроші і ціна буде більш-менш адекватна, то Циганков (чи Миколенко) зможе переїхати в іншу команду

Читайте також: Вернидуб міг очолити Динамо, але обрали Михайличенка. Циганик розповів про логіку киян

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також