У матчі з Косово гравців Динамо Київ було найбільше у стартовій 11-ці.

Тож хвилюватися за ігровий тонус збірників не потрібно. Однак в Києві залишилися ключові гравці, які з різних причин не були викликані до національних команд. Серед них, Мораес, Пантич, Морозюк. Тож, для підтримання загальних кондицій Динамо зіграло товариський спаринг з Олімпіком.

Перший тайм виявився результативним. Динамо повело вже на 4 хвилині, після кутового Назарій Русин відкрив рахунок у матчі. Олімпік відповів реалізованим пенальті на 25 хвилині. Автор голу – Моха.

Товариська поразка Динамо від Олімпіка 1:2

Динамо програло Олімпіку 1:2⚽У дружньому спарингу на м'яч Русина гості відповіли дублем Мохи💪Олімпік зіграв у режимі матчу УПЛ, з двома замінами. У Динамо ж вийшли всі заявлені, окрім Морозюка.Побачимо нові обличчя в основній команді?

Опубліковано FootballHub 7 жовтня 2017 р.

Другий тайм минув за переваги киян, однак трансформувати її у гол вони не змогли. Зате вийшло у донеччан, завдяки діям Мохи, який без проблем розібрався на виході сам на сам з Рудьком і забив у зустрічі вдруге. Сталося це на 86-тій хвилині. Кияни на результативну відповідь не спромоглися, та й часу вже було замало. Як наслідок поразка 1:2.

Олімпік зіграв у режимі матчу УПЛ, з двома замінами. У Динамо ж вийшли всі заявлені, окрім Морозюка. Чи зможе хтось із цієї молоді у цьому сезоні потрапити в основну команду?

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…