Домашня сторінка Актуально Ікарді в Інтері: Конфлікт триває!

Ікарді в Інтері: Конфлікт триває!

31 читачів онлайн
0
849

Після конфлікту Мауро Ікарді з керівництвом Інтера аргентинець повернувся до тренувань, але повернення аргентинця на поле поки відтягують.

Шість тижнів Ікарді не тренувався з командою. Якраз тоді, коли в нього відібрали капітанську пов’язку. У клубі пояснювали, що все через травму коліна. Але все ж таке пояснення здавалося не дуже правдоподібним з огляду на те, які баталії розгорілися між агентом і за сумісництвом дружиною Ікарді Вандою Нарою та керівництвом Інтера. 

І ось Ікарді знову в рядах Інтера. Оскільки нападник чорно-синіх Лаутаро Мартінес наразі травмований, то з перших хвилин очікували побачити саме Мауро Ікарді.

Але головний тренер Лучано Спаллетті повідомив, що на матч Серії А із Лаціо Ікарді опинився поза заявкою на матч з орлами.  Про це йдеться у виданні Football Itallia.

Таке рішення Спаллетті пояснив тим, що Ікарді ще не готовий:

У певному розумінні перед нами новий гравець. Ікарді не тренувався з нами 6 тижнів! Це досить довго. Він має увійти до тренувального режиму. Тому, я вважаю, Ікарді не зможе допомогти команді у матчі з Лаціо. Ці три очки дуже важливі для нас.

У нападі Інтера гратиме 24-річний Бальде Кейта.

До того ж Спаллетті підкинув загадкових фактів:

Вчора дещо відбулося. Мені треба це обдумати! 

Тож, очікуємо нових подробиць конфлікту, який, очевидно, все ще є між Інтером та Ікарді. І невідомо, чи взагалі вже якось вдасться його залагодити…

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

А кому ж потрібен невдаха? Ніхто не хоче купувати гравця-розчарування Ліверпуля

Придбали трохи більше, ніж за 6 мільйонів, а тепер намагаються продати хоч комусь …