Інгулець – Карпати. Леви пролітають повз Кубок

Як тільки йдеться про матч Карпат у Кубку України, одразу в думках вже культове гасло усіх львівських вболівальників “Кубок Львову”. На заваді цьому у чвертьфіналі був першоліговий Інгулець.

Кубок України. «Інгулець» – «Карпати». Стартовий склад нашої команди

Опубліковано FC Karpaty Lviv Неділя, 7 квітня 2019 р.

Фабрі Гонсалес підтвердив серйозність намірів левів на матч Кубка і виставив абсолютно бойовий склад. Натомість Сергій Лавриненко здивував. Головний бомбардир Інгульця Акименко залишився в запасі. А минулого сезону він забив більше 20 м’ячів у Першій Лізі.

Інгулець був налаштований на бій, і саме в такому руслі проходив матч. Карпати намагались грати у футбол, а Інгулець бився. Щоправда не так багато було моментів. У Карпат можна пригадати хіба-що удари Йоди і Шведа, які були заблоковані захисниками. Інгулець до перерви не створив практично нічого.

Другий тайм почався веселіше. Спочатку вкотре був заблокований удар Карпат і миттєво господарі провели контратаку. Коваленко протягнув м’яч із власної половини поля, але пробив у голкіпера. Було помітно, що Лавриненко в перерві провів виховну роботу. Значно активніше зарухались гравці Інгульця. Підтвердження цьому момент на 50-й хвилині. Гуцуляка запресингували на фланзі, і він втратив м’яч. Далі господарі знайшли передачею Щедрого. Артема не встигали накрити захисники, і він в дотик спрямував м’яч у кут воріт. 1:0 на користь Інгульця.

Карпати здебільшого намагались за рахунок індивідуальних якостей і це не давало результату. Львів’яни губились в дуже щільній боротьбі у центрі поля. Цікаво, що після забитого м’яча Інгулець не став у дві оборонні лінії, а навпаки певний час контролював м’яч та вів гру. Вболівальники, які приїхали зі Львова створили неймовірну голосову підтримку для своєї команди, але самі гравці виглядали дуже розгублено. Лише на 70-й хвилині гості створили перший момент, який завершився ударом. Мякушко пробив головою, але неточно.

Подвоїти перевагу Інгульця міг Клименко. Але він і сам не думав, що м’яч до нього дійде. Тому удар вийшов спонтанний і дуже не влучним, хоч і відстань до воріт була невелика. Ще ближчим до голу був Мішуренко. Запорожець виконав точний навіс із лівого флангу, а нападник Інгульця пробив вище воріт.

Львів’яни відправили в напад номінального захисника Сандохадзе і ледь не поплатились. Контратаку 2 в 1 якимось дивом не реалізували господарі. Удар Мішуренка парирував Кучинський.

На 90+7 Карпати врятувались від поразки в основний час. Мар’ян Швед, який був непомітним впродовж усього матчу, отримав трішки простору у штрафному майданчику і впевнено реалізував свій шанс. Інгулець серйозно просів фізично. А Йода вже за хвилину міг повністю перевернути гру. Він на швидкості вдірвався від захисника, але з гострого кута пробив у хрестовину.

Додатковий час впевненіше розпочали Карпати. Прекрасний гольовий шанс для Варгаса створив Швед. Мар’ян розвернув Ковальова і викотив на порожні ворота одноклубнику, а той пробив у стійку.

Все змінилось, коли другу жовту у складі Карпат отримав Толочко. В більшості Інгулець почав володіти ініціативою. У другому екстра-таймі Кучинський отримав пошкодження, але був змушений продовжувати гру, оскільки замін у Карпат вже не було. У компенсований час переможця з’ясувати так і не вдалось, тому все вирішила серія пенальті.

Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко вже вибив Карпати із Кубка в серії пенальті, шоправда робив це із Зіркою. Цього разу промах Йоди став вирішальним. Інгулець готується до півфіналу, а Карпати, які цього року святкують 50-річчя перемоги в Кубку України, вилітають. Не на таку річницю чекали у Львові.