Інгулець – Маріуполь. Побиття азовців

Ми звикли до того, що кубкові матчі часто дарують сенсаційні результати і команди із нижчих ліг можуть дістатися пізніх стадій. Саме до такого розряду можемо віднести матч Інгульця та Маріуполя. Обидві команди не поспішали відкриватися та почергово демонстрували навички контролю м’яча.

Ингулец – Мариуполь. Форма команд. #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Oct 31, 2018 at 1:34am PDT

Все змінила 20-та хвилина. Важко зрозуміти, чим керувався арбітр у цій ситуації. Діагональною передачею гравці Інгульця знайшли Хучбарова. Вінгер господарів прокинув м’яч і повз захисника, і повз голкіпера. В той самий момент воротар азовців схопив за футболку Хучбарова. Арбітр просвистів фол і показав на позначку, але м’яч таки опинився у воротах Маріуполя. Дуже суперечливий пенальті чітко виконав Козлов, 1:0.

Діагоналі на швидкісного Хучбарова – регулярна практика Інгульця у цьому матчі. Саме так господарі забили вдруге вже у компенсований до першого тайму час. Каміль вдало зумів розвернутися з м’ячем на куті штрафного майданчика і точно пробив у дальній кут. Другий тайм розпочався на шалених швидкостях. Маріуполь навіть у меншості запропонував супернику високий темп. Було очевидно, що на третій гол довго чекати не доведеться. У господарів шанс на гол мав Козлов, у азовців – Бугай.

Домашню заготовку на розіграш стандарту продемонстрував Інгулець. Лупашко ідеально накинув м’яч просто на голову Кобуладзе, і це вже 3:0. Така комфортна перевага не зупинила Інгулець, що відчув кураж від розгрому команди, яка ще кілька місяців тому грала у кваліфікації Ліги Європи. Коваленко двічі зупинявся за крок від гола. Спочатку він не влучив в площину воріт, а кількома хвилинами пізніше удар 13-го номера заблокував Дава. Ближче до кінця гри футболісти Інгульця заспокоїлись і спочатку дозволили Кірюханцеву перевірити голкіперські навички Ганєва, а згодом привезли пенальті і вилучення для Кобуладзе. Полегенько легенько реалізував пенальті.

Маріуполь після того, як забив пенальті, спробув зробити натяк на камбек, але Інгулець вистояв у заключні хвилини і створив першу сенсацію на цьому етапі Кубка України. Маріуполь програє 1:3 і тепер може повністю зосередитися на справах у чемпіонаті.