Інший рівень. Динамо не влучає у ворота і програє Вільярреалу. ВІДЕО

Динамо на НСК Олімпійський приймало Вільярреал

На перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи Мірча Луческу випустив свій найсильніший склад. Варто відзначити появу у складі киян Віктора Циганкова. Лідер встиг відновитися після ушкодження, якого зазнав у поєдинку Кубка України з Колосом. У центрі захисту знову вийшов Олександр Сирота, який після травми Попова замінив його.

Перший тайм

Вже на старті поєдинку гості мали чудову нагоду забити. Парехо виконав подачу від кутового прапорця до штрафного майданчика Динамо на дальню стійку, де опинився ніким не прикритий Трігерос. Та півзахисник Вільярреала злету пробив повз ворота. За декілька хвилин з меж штрафної зони завдавав удару Педраса – м’яч влучив у сітку з зовнішнього боку.

Динамо не забарилося з відповіддю і створило свій гольовий момент. Родрігес виконав подачу з лівого флангу до штрафного майданчика іспанців, Циганков випередив Педрасу і з декількох метрів сильно пробив головою по воротах – м’яч пролетів над поперечкою.

У середині першого тайму Динамо пропустило після стандарту. Здавалося, кияни вже відбилися, однак Чуквуезе виграв другий поверх у Циганкова на підбиранні і повернув м’яч до штрафного майданчика. Морено уникнув офсайду і в дотик прострілив уздовж воріт на дальню стійку, де опинився Пау Торрес. Захисник Вільярреала у підкаті пробив уже в порожні ворота – 0:1.

Ще одну нагоду кияни змарнували після прострілу з правого флангу – гості могли зрізати м’яч у свої ворота, але їм пощастило – м’яч пройшов вище. Наприкінці першої половини зустрічі кияни створили інший момент. Бєсєдін перехопив м’яч поблизу воріт Вільярреала, Буяльський віддав передачу до штрафного на Родрігеса, але люксембуржець дуже невдало пробив з близької відстані.

Другий тайм

Майже одразу по перерві Вільярреал забив знову. Педраса виконав подачу з лівого флангу до штрафного майданчика господарів, Морено в оточенні декількох гравців Динамо зумів пробити по воротах – Бущан відбив перед собою. Першим на добивані чомусь опинився Рауль Альбіоль, який декількох метрів без проблем переправив м’яч у сітку – 0:2.

Одразу після цього гості могли забивати ще раз. Морено, фактично, вийшов віч-на-віч з Бущаном, але переграти голкіпера киян не зумів. Згодом воротар Динамо був змушений знову рятувати свою команду. Трігерос розстрілював Бущана з лінії воротарського майданчика, але кіпер господарів парирував цей постріл.

На 65-й хвилині тайму небезпечно зі штрафного пробивав Циганков, та м’яч після його удару пройшов поруч зі стійкою. Після другого пропущеного м’яча Вільярреал почав грати менш агресивно, а динамівці навпаки продовжували створювати моменти. Наприкінці зустрічі непогано з-за меж штрафної зони завдавав удару Циганков, але знову повз ворота. Попри всі моменти і старання, гравці Динамо жодного разу не влучили в площину воріт…

0:2 – Динамо поступається Вільярреалу вдома і залишає собі примарні шанси на вихід до наступного раунду Ліги Європи. Клас команди-суперниці поки що суттєво вищий за українських виконавців, і це видно неозброєним оком. Матч-відповідь між командами пройде за тиждень, 18-го березня.

Читайте також: Ще один не вразив! Зірковий новачок Челсі провалився в АПЛ і тепер піде та Суперник збірної України топить Барселону? Катастрофічна статистика одноклубника Мессі