Домашня сторінка Актуально ІНТРИГАН року: Златан Ібрагімович змінює професію?

ІНТРИГАН року: Златан Ібрагімович змінює професію?

44 читачів онлайн
0
1,339

Златан Ібрагімович продовжує дивувати.

Нещодавно швед неабияк привернув увагу до своєї персони: він опублікував відео із футболкою шведського Хаммарбю, де на спині з’являється його прізвище. Винахідливі вболівальники й не сумнівалися: Ібрагімович стане гравцем команди із Швеції. До того ж, контракт футболіста із Лос-Анджелес Галаксі закінчується в грудні. Ще й інтерес до подальшого майбутнього Златана підігрівають чутки про трансфер чи то Мілана, чи то Болоньї, чи навіть Тоттенгема. 

Втім, здавалося вибір зроблено! Отже, Хаммарбю? Втім, поки тільки як співвласник! У клубі підтвердили інформацію про те, що 38-річний футболіст має придбає частину акцій клуба. Таким чином він стане партнером і співвласником Хаммарбю.

Для видання ESPN Ібрагімович пояснив своє рішення:

Хаммарбю —  фантастичний клуб із пристрасними вболівальниками. Його знають і люблять не тільки в Стокгольмі, а й у всій Швеції. Я завжди симпатизував цьому клубу. Я дуже вражений досягненнями команди за останній роки. Можливість стати частиною Хаммарбю і розвивати клуб безцінна! Я відчуваю приємну радість і хвилювання.

А чому б Ібрагімовичу не стати граючим співвласником Хаммарбю? Усе можливо …

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Співав гімн України і був улюбленцем киян. Екслегіонер Динамо завершив кар’єру

Колишній гравець київського клубу закінчив професійну кар'єру …