Кріштіану Роналду записав до свого активу ще одне вагоме досягнення. Нападник мадридського Реала у грі проти Валенсії двічі відзначився ударами із одинадцятиметрової позначки.

Вершкові матч 21-го туру Примери проводили проти прямого конкурента в турнірній таблиці Валенсії. Вже до перерви галактикос двічі вразила ворота господарів. В обох випадках Реал заробляв пенальті і його вдало реалізовував Роналду.

Таким чином португалець записав на свій рахунок 100-й і 101-й голи із позначки, а також увійшов до історії іспанського чемпіонату як футболіст, що реалізував найбільше одинадцятиметрових – 72.

На початку другого тайму господарі спробували відродити інтригу. Стандарт біля воріт Реала призвів до голу. Подачу із кутового вдало замкнув Санті Міна. Та в заключні десять хвилин гості добили суперника. Марсело та Крос -з інтервалом у 6 хвилин ще 2 рази засмутили вболівальників на Местальї. Реал перервав свою безпереможну серію, адже мадридці із 2013-го року не обігрували Валенсію на її полі. Підопічні Зінедіна Зідана здолали кажанів з рахунокм 4:1 та скоротили відставання від левантійців у турнірній таблиці до 2 очок.

Левантійці поки що залишаються на третьому місці, але у Реала ще є гра в запасі. Відставання вершкових від Барселони як і раніше складає 16 очок.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СкороФутбол. Чемпіонат світу. Аргентина чи Хорватія?