Історичний поступ Мілевського і Динамо. Брест за два кроки до Ліги Чемпіонів. ВІДЕО

Динамо Брест у другому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів грало з Сараєво.

У попередньому матчі кваліфікації білоруська команда з Мілевським і Хачеріді розгромила Астану з рахунком 6:3. Тепер же Динамо протистояв чемпіон Боснії та Герцеговини – Сараєво. У чемпіона Білорусі була лише одна втрата перед цим поєдинком – Нойок продовжує відновлення після травми.

Вже на 3-й хвилині Динамо забило дещо курйозний м’яч. Юзепчук подав з правого флангу на Гордійчука, який в дотик ногою не сильно пробив у бік воріт гостей, однак м’яч влучив у захисника і вже від нього полетів прямо під стійку воріт Сараєво – 1:0.

Гості кинулися відіграватися, але зрівняти  рахунок змогли лише на 34-й хвилині. І тут не обійшлося без курйозу! Рахманович прийняв м’яч у штрафному майданчику, але заплутався у власних ногах і впав. Вже лежачи півзахисник Сараєво відкинув на Джокановича, який потужно пробив у лівий кут воріт Ігнатовича – 1:1.

На початку другого тайму динамівці знову забили швидкий м’яч! Мілевський доборовся до кінця і в підкаті віддав передачу на лівий фланг Печеніну. Той виконав подачу до воротарської зони на Діалло, який грудьми відправив м’яч у сітку воріт суперника – 2:1.

Сараєво, як і в першому таймі, побігло зрівнювати рахунок, але цього разу команда з Боснії та Герцеговини забити не змогла. 2:1 Мілевський і Ко перемагають у матчі.

Динамо Брест проходить до третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів!