Італійський арбітр показав найкурйознішу червону картку в історії футболу. ВІДЕО

Найбезглуздіше вилучення в історії футболу

У 8 турі італійської Серії А серед жіночих команд Мілан на власному полі приймав Рому. На 55 хвилині поєдинку трапився дуже курйозний епізод, який і вирішив долю матчу. Голкіперка Роми Рейчел Бальді вирішила розіграти м’яч із партнеркою по команді, але та дещо розгубилася. Футболістка Мілана одразу побігла пресингувати, чим змусила голкіперку вдруге торкнутися м’яча. За такі дії суддя одразу показав пряму червону картку Бальді та призначив вільний удар. Щоправда, футболістки Мілана не змогли забити після розіграшу цього стандарту.

Але Рома все ж пропустила. На 70 хвилині Джачінті реалізувала пенальті. У підсумку Мілан переміг з рахунком 1:0.