Домашня сторінка Актуально Італія у півфіналі Чемпіонату Європи! Скуадра Адзурра на нервах розбирається з Бельгією

1 min read
0
3,305

В 1/4 фіналу Євро збірні Бельгії та Італії видали чудовий поєдинок

У попередньому раунді бельгійці вибили чинних чемпіонів Європи Португалію з рахунком 1:0, а італійці у дуже непростому матчі вже в екстратаймах дотисли непоступливу Австрію 2:1. Тому, хоч збірна Італії і вважалася фаворитом зустрічі, все ж Бельгія зуміла дати бій.

Стартовий склад Бельгії:

Стартовий склад Італії:

Перший тайм

Уже на 13-й хвилині матчу номінальні гості забили. Бонуччі замкнув на дальній стійці простріл від партнера по команді. Але взяття воріт не було не зараховано – захисник Італії перебував у положенні поза грою.

Бельгійці відповіли двома небезпечними нагодами в середині тайму. Спочатку Кевін Де Брюйне завдав сильного удару майже з лінії штрафної зони. М’яч летів точнісінько під стійку, але Доннарумма в ефектному стрибку перевів на кутовий.

А згодом свій момент мав Лукаку. Нападник протягнув м’яч до штрафного майданчика Італії і в оточенні двох захисників пробив низом у дальній від себе кут – Доннарумма знову потягнув.

На 31-й хвилині зустрічі збірна Італія таки вийшла вперед. Вертонген обрізався біля власних воріт і відпасував просто на гравця-суперника, яким виявився Верраті. Той віддав до штрафного майданчика на Бареллу. Півзахисник Інтера обіграв двох оборонців і пробив. М’яч від стійки залетів у сітку воріт – 0:1.

Наприкінці першого тайму Інсіньє продемонстрував індивідуальну майстерність і подвоїв перевагу своєї команди. Вінгер Наполі протягнув м’яч з власної половини поля, обіграв Тілеманса і завдав вишуканого обвідного удару майже у дев’ятку – 0:2.

Але ще до перерви бельгійці відквитали один м’яч. Ді Лоренцо сфолив у власному штрафному проти Жеремі Доку і головний арбітр матчу без вагань вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся Ромелу Лукаку. Нападник збірної Бельгії холоднокровно пробив по центру воріт, а Доннарумма стрибнув у правий від себе кут – 1:2.

Другий тайм

На 60-й хвилині номінальні господарі поля ледь не зрівняли рахунок. Доку віддав гарну передачу до штрафного майданчика на Де Брюйне, той далі прострілив на дальню стійку, де був Лукаку. Форвард Інтера в дотик пробив по воротах, але влучив у захисника італійців Спінаццолу, який на лінії воріт зупинив м’яч.

На цю нагоду підопічні Роберто Манчіні відповіли не менш гострим моментом. Інсіньє виконав чудове закидання за спини захисників на Спінаццолу, який опинився сам перед воротами. Латераль збірної Італії вирішив не приймати м’яч і в дотик завдав удару – повз ворота.

Згодом бельгійська команда змарнувала ще одну нагоду відігратися. Мертенс протягнув м’яч з центра поля і віддав на Чадлі, той подав до воротарської зони на Лукаку, але зірковий нападник не влучив головою по м’ячу.

Команда Роберто Мартінеса не збиралася здаватися і з усіх сил намагалася відігратися. Наприкінці зустрічі Жеремі Доку взяв гру на себе поблизу воріт Італії, обіграв декількох гравців і завдав потужного пострілу з дальньої відстані – м’яч пролетів над дев’яткою. На більше бельгійська збірна не спромоглася.

Тож, збірна Італії перемагає з рахунком 2:1 і виходить до півфіналу Чемпіонату Європи, де зустрінеться з Іспанією, яка у чвертьфіналі здолала Швейцарію у серії післяматчевих пенальті.