Із фолами, але без голів. Десна і Колос ділять очки

Десна і Колос із двома перемогами в чемпіонаті підійшли до очного протистояння. Команда Олександра Рябоконя після стартової поразки від Львова здобула дві поспіль перемоги, а Колос навпаки отримав неприємну поразку від Зорі.

Стартовий склад Десни:

Опубліковано ФК Десна Субота, 17 серпня 2019 р.

Відзначимо, що знову Десна вийшла на гру без Чемпіона Світу у складі. Юхим Конопля залишився в запасі. Однак його спритності і настирності точно не вистачало правому флангу Десни у першому таймі. Ще менше швидкості було від Колоса. Новачок УПЛ грав максимально прагматично і обережно та наочно продемонстрував тезу про те, що головне зіграти на нуль позаду.

Усі старання Колоса міг обірвати Калитвінцев, але удар у вінгера не вийшов. Набагато ближчим до успіху був Фаворов. Півзахисник Десни підключився із глибини на подачу Кузика, але пробив прямо у Яшкова. На добиванні встиг Філліпов та форвард господарів вдарив м’ячем у поперечину. У Колоса до гольових моментів справа не доходила. Це дуже не подобалось нападнику Володимиру Лисенку і в одному з епізодів він не витримав та грубо порушив правила проти суперника. Потрібно також відзначити, що вже на початку матчу Руслан Костишин був змушений провести заміну. Не зміг продовжити гру капітан команди Гавриш.

Другий тайм активніше розпочав Колос. Динамівець Смирний нагадав про свою техніку, увійшов до штрафного майданчика, на замасі поклав суперника, але не пробив Паста. Десна віддала супернику ініціативу, але могла впіймати Колос на помилці. Рябов замість передачі зарив ногою у газон. Філліпов перехопив, викотив на Кузика, але під удар Ореста кинувся оборонець і заблокував його. Через декілька хвилин вже Кузик асистував. Спершу поклав на газон двох захисників, а далі зробив все для голу Фаворова. Однак удар вийшов не сильний у Артема і Яшков з ним впорався.

Десна в заключні 15 хвилин пішла в атаку. Але максимум, який вдалось Десні створити – невдалий удар головою після подачі із кутового. На останній хвилині матчу після тривалої атаки на ударній позиції опинився Мостовий. Захисник Десни пробивав із кута штрафного майданчика – в руки Яшкову. Момент усього матчу втратив Дегтярьов. Нападник уникнув офсайду і із близької відстані пробив просто у голкіпера. Тому фінальний свисток арбітра поділив очки для обох команд – 0:0.