Із невдах в царі. Хет-трик Роналду знищує Атлетико і виводить Юве в 1/4

Після поразки у Мадриді 0:2 фанати Ювентуса очікували від матчу-відповіді проти Атлетико справжньої битви від своїх улюбленців.

Роналду і Ко вийшли неймовірно мотивовані, адже не розраховував 5-разовий володар Золотого м’яча на виліт в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. З першої хвилини тиск на ворота Облака був неймовірний і перший вибух фанатської радості відбувся на 4 хвилині. Подача з кутового завершилася голом від К’єлліні – радість італійця перервав свисток Куйперса. Рефері зафіксував напад на голкіпера за мить до гола, і переконання Роналду про гру в м’яч і консультування з помічниками не змінили думку головного арбітра.

Юве не скидало обертів і нагнітало ситуацію постійними завантаженнями у штрафний майданчик на Кріштіану і Манджукича. Коли ж Атлетико пристосувався і, здалося, відвів гру від своїх воріт, Ювентус забив. Забив той, від кого цього чекають найбільше – Роналду! Португалець відгукнувся на класну передачу від Бернардескі (один із найкращих гравців у першому таймі) і головою (перестрибнувши Хуанфрана, який у порівнянні з Роналду нагадував школяра) відправив м’яч у сітку воріт Облака – 1:0.

Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images

Стара Синьйора не зупинялася і до перерви міг зрівнювати рахунок той же К’єлліні, але Облак класним сейвом врятував мадридців.

Не встигли гравці обдумати все, сказане тренерами у роздягальні, а рахунок вже був 2:0 на користь господарів. Схема стара: навіс у штрафний майданчик на Роналду, який виграє повітряну дуель у когось із захисників і забиває м’яч у ворота Облака. Асистентом виступив Канселу, а Облак, хоч і потягнув м’яч після удару у неймовірної краси стрибку, але дістав його вже за лінією воріт. Технології не дали шансу гостям і Куйперс вказав на центр поля.

На 80 хвилині замість Манджукича на поле вийшов Мойзе Кін, а на 81 юний форвард міг робити рахунок 3:0, але вихід віч-на-віч із Облаком завершився ударом повз дальню стійку воріт Атлетико – мегашанс Ювентуса.

Щастя туринців не зникло, воно просто було відтерміноване на декілька хвилин. Бернардескі “провіз” Корреа, який, пропустивши гравця Юве, чомусь вирішив підштовхнути італійця у штрафному майданчику Атлетико. Куйперс вказав на 11-метрову позначку і до м’яча підійшов Роналду. Шанс на хет-трик португалець не змарнував і розвів Облака і м’яч по різних кутах – 3:0!

Свисток Куйперса зафіксував справедливий результат. Не може команда грати лише 1 матч із двох і проходити далі. Ювентус хотів створити диво і він це зробив.