Із Зінченком на лаві для запасних. Манчестер Сіті впевнено проходить далі в Кубку Англії. ВІДЕО

Команда Пепа Гвардіоли без проблем обіграла представника Чемпіоншипа

В рамках 1/32 фіналу Кубку Англії Манчестер Сіті на власному полі приймав Бірмінгем Сіті, який представляє другий за силою англійський дивізіон Чемпіоншип.

Попри не найвищий рівень суперника, Хосеп Гвардіола зробив ставку в цьому матчі на основних виконавців, за виключенням Рахіма Стерлінга, який не потрапиав до заявки на гру. Також місце в рамці воріт зайняв дублер Едерсона 25-річний Закері Стеффен.

На лаві для запасних опинився також українець Олександр Зінченко, який так і не з’явився на футбольному полі по ходу матчу.

Свою перевагу в класі підопічні Гвардіоли почали доводити вже з перших хвилин. Бернарду Сілва відкрив рахунок на восьмій хвилині матчу, потужно пробивши під поперечину.

За сім хвилин португалець оформив дубль, після того як Кевін Де Брюйне викотив Сілві м’яч на пусті ворота – 2:0. На 33-й хвилині Філ Фоден довів перевагу Сіті до розгромної. Англієць прийняв м’яч на межі карного майданчику після пасу Ріяда Мареза та ювелірно “поклав” його в нижній кут воріт – 3:0.

В другому таймі вже сам Марез міг вписати своє ім’я в протокол матчу, втім його гол був скасований після перегляду VAR, який зафіксував положення поза грою. Матч так і завершився з рахунком 3:0!

Команда Гвардіоли виходить до 1/16 фіналу національного кубку. Ім’я суперника Містяни дізнаються вже в понеділок, 11 січня, коли відбудеться жеребкування.