Домашня сторінка Актуально Кадар: Чому я не Ісмаїлі, чому я не граю?

Кадар: Чому я не Ісмаїлі, чому я не граю?

35 читачів онлайн
0
1,299

Тамаш Кадар звернувся до КДК ФФУ з відкритим листом. Захисник Динамо отримав  дискваліфікацію постфактум за плювок у матчі проти Ворскли.

Динамо-Ворскла. Незадоволений Кадар

Несподівана реакція Кадара на рішення арбітра у матчі FC Dynamo Kyiv з FC Vorskla😱Як ви ставитеся до такого вчинку динамівця ❓

Опубліковано FootballHub Неділя, 21 жовтня 2018 р.

Згодом на засіданні КДК ФФУ виніс рішення дискваліфікувати Кадара на 3 матчі за неспортивну поведінку по відношенню до арбітра матчу. Примітно, що напередодні попередньої зустрічі між Шахтарем і Динамо сталася подібна ситуація з гравцем гірників. Тоді за неспортивну поведінку захисник Шахтаря Ісмаїлі отримав 2 матчі дискваліфікації, хоч згідно з регламентом чемпіонату за таку дискваліфікацію визначене покарання від 3 до 5 матчів. Своє рішення КДК аргументувало тим, що бажає, аби зустріч Динамо і Шахтаря пройшла в найсильніших складах.

Тамаш Кадар звернувся до КДК із листом, в якому акцентував увагу на цьому моменті.

Я буду дуже коротким. Я дійсно вірив у те, що на знак поваги до мене як до представника футбольної спільноти, ви знайдете час мені відповісти. Ваш щільний графік, схоже, не дозволив цього зробити. Проте, це впливає на мою надію, що врешті-решт справедливість буде понад усе під час вашої наступної зустрічі.

Я відважусь повторити, що я маю на увазі. Я був дискваліфікований на 3 матчі за сумнівну помилку. Попри це я був готовий відбути покарання. Щоправда, з однією деталлю – згідно з вашими принципами, а саме Контрольно-дисциплінарного комітету, який представляє президент Шумілов.

Найсильніші клуби України, Динамо та Шахтар, мають грати очну зустріч у найсильніших складах. Такий принцип був застосований щодо мого колеги з Шахтаря Ісмаїлі, який отримав 2 матчі дискваліфікації замість 3 за статею “агресивна поведінка” – з єдиної причини, що у нього матч із Динамо. Зараз у мене поєдинок із Шахтарем. І я не бачу жодних причин, чому моє покарання повинно базуватися на іншому підґрунті і права гравців одного клубу відрізняються від прав гравців іншого. З повагою та надією.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Показав Луческу. Цитаїшвілі результативно нагадує про себе за молодіжку Динамо. ВІДЕО

Чемпіон світу U-20 потроху відновлюється …