Домашня сторінка Ексклюзив Кадар і Шабанов? Помиляються всі © Президент Динамо про захисників

Кадар і Шабанов? Помиляються всі © Президент Динамо про захисників

10 читачів онлайн
1
2,058

Президент Динамо Ігор Суркіс після перемоги над Олімпіком у коментарі програмі ПРОФУТБОЛ оцінив гру захисників та поділився враженнями від поєдинку з Мальме.

Чи Шабанов і Кадар відповідають рівню завдань, які ставить Динамо? Вони непогано зіграли і в Кубку з Шахтарем, і у Харкові. Я не можу оцінювати рівень футболістів. Це робить тренерський штаб, який вже переді мною ставить завдання. Якщо треба підсилення , то має бути підсилення.

Ми ж не можемо просто купувати гравців для кількості. У нас на цю позицію є Попов, який буде в загальній групі з понеділка. Також, є Бурда, який, ми сподіваємося, відновиться після травми. Ось буде вже 4 центральні захисники. А солити ми їх не збираємося. Михайличенко розраховує на молодого Сироту, який їздив з командою до Мальме. Михайличенко говорить, що у нього є величезний потенціал стати гравцем першої команди.

Якщо ми братимемо гравців, то тільки тих, хто вже сильніший за нинішніх. А помиляються всі. Той же Рамос в матчі Реала забив, а потім помилився, і його команда пропустила. Гравці — не роботи, які не помиляються. Після кожної помилки обговорювати рівень гравця — це неправильно.

Матч із Мальме? В мене немає пояснень тому, що сталося. Команда грала добре у першому таймі, навіть пропустивши м’яч. Я не можу пояснити те, що сталося потім. Але я не професіонал, звертайтеся до тренера.

Чи сподобався мені сам футбол у матчі з Мальме? Мені б він сподобався, якби в цьому не брало участь Динамо.

Читайте також: Шалені гроші за історичний гол. Невідома історія Жажи в Металісті.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Жах українських реалій футболу від Ігоря Суркіса. Треба, щоб федерація думала про клуби, а не використовувала нас, як повій ©

Ігор Суркіс в ефірі програми ЦиганикLive відверто розповів про ситуацію, в якій опинилися …