Камбек Карпат у першому матчі Санжара

Львівські Карпати у 7-му турі приймали на своєму полі Ворсклу. Цей матч став першим для Романа Санжара, який нещодавно очолив Карпати.

Стартовий склад «левів» на матч проти полтавської «Ворскли» @fcvp.official ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Sep 14, 2019 at 6:05am PDT

Перший тайм за Ворсклою

Перший небезпечний момент в матчі мав Габелок. Півзахисник Ворскли прийняв м’яч перед штрафним майданчиком львів’ян і сильно пробив у правий від Підківки кут. Голкіпер Карпат чомусь стояв у іншому куті, тому навіть не встигав стрибнути за м’ячем. Та Підківку підстрахувала стійка.

Той таки Габелок знову міг забивати, але вже у середині тайму. Вакуленко помилився на правому фланзі, Баєнко подав у штрафний майданчик, а Габелок пробив головою. Дубінчак зіграв у воротарському за себе, Підківку і команду, не дозволивши м’ячу залетіти у ворота.

Карпати намагалися комбінувати, грати у середній та короткий пас, але львів’янам дуже важко було проходити насичений захист та півзахист гостей.

Ворскла грала простіше та чекала на помилки гравців Карпат. Полтавцям це вдалося на 40-й хвилині. Баєнко підстеріг Назарину, який дуже невдало зіграв у власному штрафному майданчику та фактично розстріляв ворота Підківки, пробивши під поперечку — 0:1.

Чудовий настрій на вечірньому занятті в Марках. В об’єктиві: Петровіч, Баєнко та Ребенок #wearefcvorskla 💚

A post shared by FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official) on Sep 10, 2019 at 12:16pm PDT

Камбек по-львівськи

По перерві Карпати дещо активізували свої намагання відігратися. Помітно виділявся у другому таймі Гуцуляк, який більше почав брати ініціативу на себе.

Карпати відігралися на 69-й хвилині. Мартінс пробив з-за меж штрафного майданчика, Чеснаков кинувся під удар, але не встиг вчасно сховати руки. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Понде класно пробив у правий верхній кут воріт Ткаченка — 1:1.

Хороший шанс мав Луїзао. Ребенок подав з правого флангу, а бразилець із дуже вигідної позиції пробивав по воротах Карпат. Підківка опинився у потрібному місці і відбив м’яч.

На 80-й хвилині Мартінс наблизив львів’ян до перемоги. Після подачі з кутового Гуцуляк скинув у воротарський майданчик, а Мартінс класно зіграв на випередження і переправив м’яч у ворота Ворскли — 2:1.

Повністю вирішити долю матчу міг Ді Франко, але м’яч після його удару влучив у поперечку.

«Карпати» здобувають вольову перемогу над «Ворсклою» @fcvp.official ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Sep 14, 2019 at 8:57am PDT

Карпати видали дуже невпевнений перший тайм, але спромоглися на камбек у другому. Важливі три очки для львів’ян і прикра поразка підопічних Косовського.